جزییات خبر

یکشنبه / ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ / ۰۹:۰۵
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۷۴۲۴۳
گزارشگر : ۸۴
سرویس سمنان
معاون اشتغال و خود کفایی کمیته امداد استان سمنان خبر داد:

اجرای بیش از 10 طرح‌ دانش‌بنیان مددجویان‌ در استان سمنان

(یکشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۹) ۰۹:۰۵

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان از اجرای بیش از 10 طرح دانش بنیان در قالب تفاهم نامه با دانشگاه های آزاد واحد اسلامی شاهرود و سمنان، سمنان و پارک علم و فناوری خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علیرضا خدابنده، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان سمنان از اجرای بیش از ۱۰ طرح دانش بنیان در پی تفاهمنامه‌های منعقد شده با دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان و دانشگاه سمنان خبر داد و گفت: در راستای اجرای تفاهم نامه فی مابین کمیته امداد دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان شاهرود، دانشگاه سمنان  با بهره گیری از حضور اساتید طرح های دانش بنیان برای مناطق محروم و روستایی اجرایی شده است.

وی  به جبهه فرهنگی وابسته به پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان جهت شناسایی احصا طرح قابل اجرا توسط شرکت های دانش بنیان در خانواده کمیته امداد اشاره کرد و گفت: برگزای نشست های هم اندیشی با شرکت های دانش بنیان، جلسه مشترک با مرکز رشد پارک علم وفناوری معاونت پژوهشی دانشگاه شاهرود برگزار شد که منجر به انعقاد تفاهم نامه مشترک  با شرکت های دانش بنیان شد.

علیرضا خدابنده به برگزاری رویداد کارآفرینی و استارتاپ‌ها در اردوگاه حضرت مهدی عجل الله در منطقه شهرستان مهدیشهرو استعداد یابی  بیش از ۶۵ نفر از مراجعان و  کاندیدای ۱۰ طرح برتر و ارسال  سه طرح به عنوان برترین طرح اشاره کرد و گفت: در حال حاضر در حال اجرایی شدن این طرح ها هستیم.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان سمنان از ارسال سه ایده و  اختراعات در حال ثبت در قالب سازه بدنه خودرو در دانشگاه علم وصنعت توسط مددجوی کمیته امداد، هوشمند سازی آبیاری زمین های کشاوری، اپلیکیشن اندروید کمکیار و اپلیکیشن تخصصی حقوق در پی رویدار کارآفرنی سال 98خبر داد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید