جزییات خبر

یکشنبه / ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ / ۰۸:۲۲
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۴۰۸۱
گزارشگر : ۹۱
سرویس سیستان و بلوچستان
در راستای مقابله با ویروس کرونا انجام شد

توزیع ۵۰ سبد بهداشتی بین مددجویان شهرستان زاهدان

(یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹) ۰۸:۲۲

رییس اداره‌ی کمیته امداد منطقه سه شهرستان زاهدان گفت: در راستای پیشگیری از بیماری کرونا 50 بسته بهداشتی و ضدعفونی کننده بین مددجویان تحت حمایت اداره‌ی کمیته امداد منطقه سه شهرستان زاهدان توزیع شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حامد درویش پور، رییس اداره‌ی کمیته امداد منطقه سه شهرستان زاهدان گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا جهت جلوگیری از حضور ارباب رجوع در اداره سیستم ارایه خدمات به صورت غیر حضوری و با استفاده ثبت نام تحت وب اقدام شده است که ۲۱ خدمت به این صورت ارایه می شود.

وی افزود: میز خدمت در ورودی اداره کمیته امداد منطقه سه شهرستان زاهدان قرار دارد و از هر مراجعه کننده ابتدا سوال می شود و با تب سنج درجه تب مراجعه کننده بررسی و در صورت لزوم به مراجعه حضوری و به شرط سلامت جسمانی به امور ارباب رجوع به صورت حضوری رسیدگی می شود.

رییس اداره‌ی کمیته امداد منطقه سه شهرستان زاهدان یادآور شد: تمام مساعدت های جشن نیکوکاری بر پایه کمک های نقدی تاکید شده و  به حساب مددجویان واریز شده است.

درویش پور ادامه داد: جهت پیشگیری از بیماری کرونا تمام جلسات و تجمع های مددجویی و اردوهای مددجویی لغو شده است و  تلاش داریم جامعه هدف و اقشار مختلف جامعه خدمات خود را به‌صورت غیر حضوری دریافت کنند.

وی گفت: در این راستا 50 بسته بهداشتی و ضدعفونی کننده بین مددجویان تحت حمایت اداره‌ی کمیته امداد منطقه سه شهرستان زاهدان توزیع شد.

انتهای پیام

 

 

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید