جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۲:۳۴
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۷۴۰۳۱
گزارشگر : ۱۰۳
سرویس آذربایجان غربی
اطلاعیه؛

تخلیه صنادیق صدقات بزرگ و کوچک تا اطلاع ثانوی در آذربایجان‌غربی انجام نمی شود

(چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸) ۱۲:۳۴

با توجه به شیوع ویروس کرونا ، و در راستای مقابله با این بیماری واگیردار، تخلیه صنادیق صدقات بزرگ و کوچک کمیته امداد در آذربایجان‌غربی تا اطلاع ثانوی انجام نمی شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عزیز سهندی، مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی گفت: با توجه به شیوع  ویروس کرونا ، و در راستای مقابله با این بیماری واگیردار، تخلیه صنادیق صدقات بزرگ و کوچک کمیته امداد در آذربایجان‌غربی  تا اطلاع ثانوی انجام نمی شود.

وی خاطرنشان کرد: بدیهی است هرگونه تخلیه صنادیق صدقات کمیته امداد در آذربایجان‌غربی فقط با هماهنگی کمیته امداد شهرستان مربوطه انجام خواهد شد.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی تصریح کرد: همچنین برای پیشگیری از بیماری کرونا، پاسخگویی به درخواست‌های مددجویان و نیازمندان در کمیته امداد استان به‌صورت غیر حضوری انجام می پذیرد.

وی تصریح کرد: باتوجه به رعایت اصول بهداشتی و حفظ سلامت مددجویان، جلوگیری از تجمعات در شرایط فعلی، تحقق سیاستهای کمیته امداد، عدالت محوری، تکریم ارباب رجوع، تحقق میز خدمت الکترونیکی، ارائه خدمات امداد در تمامی بخش ها و براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، زمینه ارائه الکترونیکی ۲۶ خدمت کمیته امداد فراهم شده است.

سهندی ادامه داد:  این خدمات الکترونیکی در حوزه‌های مسکن، بهداشت و درمان، مشاوره، حمایت‌های خاص، کمک هزینه ازدواج، فرهنگی، ارائه تسهیلات، وام و اشتغال صورت میپذیرد.

وی بیان کرد: مددجویان می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی e.emdad.ir و درج کد ملی و شماره شناسنامه، وارد سامانه شده و اقدام به ثبت و ارسال درخواست کنند.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی افزود: پس از حداکثر یک ساعت درخواست ثبت شده به‌صورت هوشمند به کارتابل درخواست‌ها ارسال و اقدامات مقتضی در این راستا انجام خواهد شد.

وی اظهار کرد: امکان رهگیری و مشاهده وضعیت درخواست توسط مددجویان از طریق این سامانه وجود داشته و مددجویان ‌می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی مذکور و ثبت اطلاعات خود، از آخرین وضعیت رسیدگی به درخواست خود مطلع شوند.

سهندی با اشاره به آگاه‌سازی لازم در رابطه با خدمات الکترونیکی به مددجویان تحت حمایت، یادآور شد: خدمات الکترونیکی مذکور از طریق بروشور، بنر، مصاحبه‌های استانی و شهرستانی متعدد به اطلاع مددجویان کمیته امداد آذربایجان‌غربی رسیده است.

وی تاکید کرد: در صورتی که مددجویان امکان دسترسی به اینترنت نداشته باشند، می توانند از طریق سامانه تلفنی ارتباطات مردمی به شماره 096887 در خواست خود را به مددکاران این نهاد اعلام کنند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید