جزییات خبر

سه شنبه / ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۳:۲۷
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۷۴۰۱۲
گزارشگر : ۱۰۳
سرویس آذربایجان غربی
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی خبر داد

مشارکت 16 میلیارد تومانی مردم آذربایجان‌غربی در جشن نیکوکاری

(سه شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸) ۱۳:۲۷

مردم نوع‌دوست آذربایجان‌غربی از ابتدای جشن نیکوکاری سال ۹۸ تا به امروز بالغ‌بر 16 میلیارد تومان تومان به نیازمندان استان کمک کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عزیز سهندی مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی گفت: مردم نوع‌دوست آذربایجان‌غربی از ابتدای جشن نیکوکاری سال ۹۸ تا به امروز بالغ‌بر 16 میلیارد تومان تومان به نیازمندان استان کمک کردند.

وی ادامه داد: امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا و با تمهیدات اندیشیده شده، در راستای حفظ سلامت مردم، جشن نیکوکاری از طریق فضای مجازی و روش‌های پرداخت الکترونیکی برگزار شد که مردم نوع‌دوست آذربایجان‌غربی مشارکت چشمگیری در کمک رسانی به محرومان و نیازمندان داشته‌اند.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی با تاکید بر برآورده شدن 100 درصدی برنامه پیش بینی شده امسال، بیان کرد: میزان مشارکت مردم خیر اسیتان در جشن نیکوکاری در مقایسه با سال گذشته 60 درصد افزایش داشته است.

وی تصریح کرد: کمک‌های مردم استان پیش از عید در راستای معیشت و در قالب بسته‌های حمایتی و مایحتاج عید مددجویان توزیع خواهد شد.

سهندی با تقدیر از مشارکت مردم استان از طریق روش‌های پرداهت نوین، خاطرنشان کرد: میزان واریزی مردم استان در جشن نیکوکاری سال جاری از طریق روش‌های الکترونیکی نسبت به جشن نیکوکاری سال گذشته 162 درصد رشد داشته است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید