جزییات خبر

پنج شنبه / ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۰:۳۷
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۷۳۹۲۸
گزارشگر : ۸۷
سرویس زنجان
باهدف همکاری و استفاده از ظرفیت دونهاد انجام شد

دیداروجلسه اعضای قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان با مدیرکل کمیته امداد استان زنجان

(پنج شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۸) ۱۰:۳۷

به‌منظور توسعه، آبادانی و هم‌افزایی در محرومیت‌زدایی در روستاها و مناطق محروم استان کمیته امداد استان زنجان و قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه انصار المهدی استان همکاری مشترک می‌نمایند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، هدایت صفری ، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان  در دیدار با اعضای کارگروه قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه استان  گفت: بسیج و کمیته امداد دو بال عاطفی نظام  و شجره طیبه انقلاب اسلامی هستند و این دو نهاد طی این مدت همکاری بسیار خوبی در راستای خدمت به جامعه هدف داشته و امیدواریم درآیندِ نیز  سطح همکاری‌ها با تعامل و هم‌افزایی بیشتری ارتقا یابد.

وی بابیان اینکه این نهاد به جهت مأموریت ارسالت اصلی  که از طرف مقام معظم رهبری (مدظله) مشخص‌شده است، افزود:کمیته امداد برای توسعه، آبادانی و ایجاد عدالت اجتماعی در روستاها و مناطق محروم در تلاش است  وماموریت اصلی  آن متناسب با منویات  مقام معظم رهبری وماموریت داده‌شده،   توانمندسازی و ایجاد درامد باثبات برای جامعه هدف  به‌منظور کاهش آسیب‌های اجتماعی و افزایش  سرمایه‌های اجتماعی  با ایجاد حلقه واسط بین و اغنیا و فقرا  و با خلق فرصت‌های شغلی وبه صحنه آوردن مردم  و توسعه مشارکت‌های مردمی است.

مدیرکل کمیته امداد با اشاره به رویکرد توانمندی این نهاد گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از سه هزار تسهیلات اشتغال بااعتباری بالغ‌بر76میلیارد تومان به مددجویان تحت حمایت این استان پرداخت‌شده است .

صفری ادامه داد :کمیته امداد آمادگی دارد تا در حوزه‌های مأموریت سازمانی خود   ازجمله احداث مسکن روستایی  برای مددجویان تحت حمایت ،برگزاری کلاسهای آموزشی ،اردوهای فرهنگی تربیتی وزیارتی ،زکات ،دانش آموزی ودانشجویی  با قرارگاه پیشرفت وآبادانی سپاه همکاری نماید.

مسئول ستاد تخصصی قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه استان هم با قدردانی از خدمات کمیته امداد استان  گفت: این قرارگاه در سه شهرستان ماه‌نشان ،طارم و خدابنده در 89روستا  فعالیت می‌کند  و آمادگی کامل دارد در این نقاط محروم و دورافتاده  در تمامی زمینه‌ها ازجمله مسکن ،اشتغال ،آموزش مهارت‌های فنی حرفه‌ای ،آموزش سبک زندگی دینی برای جامعه هدف کمیته امداد همکاری نماید.

انتهای پیام           

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید