جزییات خبر

سه شنبه / ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۲:۴۵
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۷۳۸۹۳
گزارشگر : ۱۰۳
سرویس آذربایجان غربی
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی:

جشن نیکوکاری به شکرانه سلامت تمدید شد

(سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸) ۱۲:۴۵

به شکرانه سلامت و به منظور کمک رسانی به نیازمندان و محرومان جامعه، جشن نیکوکاری در آذربایجان‌غربی تا 25 اسفند ادامه خواهد داشت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عزیز سهندی، مدیرکل کمیته امداد آذربایجان غربی گفت: به شکرانه سلامت و به منظور کمک رسانی به نیازمندان و محرومان جامعه، جشن نیکوکاری در آذربایجان‌غربی تا 25 اسفند ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: با توجه به شیوع بیماری کرونا ویروس، مردم خیر و نیکوکار آذربایجان‌غربی می‌توانند از طریق روش‌های نوین، در این آیین معنوی مشارکت کنند.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی خاطرنشان کرد: مردم خیر و نیکوکار استان می‌توانند از طریق سامانه #۱*۸۸۷۷*، تلفن گویای ۰۹۶۸۸۷ و سایت اینترنتی کمیته امداد به آدرس www.emdad.ir در این آیین معنوی مشارکت کنند.

وی ادامه داد: برنامه های کاربردی سنا و سکه، شماره کارت مجازی ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۱۲۳۲ برای مشارکت مردم نیکوکار استان آذربایجان غربی این آیین خداپسندانه اختصاص یافته است.

سهندی بیان کرد:  ۱۶ پایگاه مراکز نیکوکاری، 22 پایگاه در میادین اصلی شهرستان‌ها و ۲۲ پایگاه دفاتر کمیته امداد در سراسر استان آماده دریافت و جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم خیر استان در جشن نیکوکاری هستند.

 وی تاکید کرد: از مردم نوعدوست آذربایجان غربی دعوت می کنم به شکرانه سلامت خود، مهربانی را به همنوعان نیازمند، هدیه دهند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید