جزییات خبر

سه شنبه / ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ / ۰۹:۲۴
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۷۳۸۸۳
گزارشگر : ۸۴
سرویس سمنان
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان خبر داد:

راه‌اندازی‌صندوق همرازدرمناطق محروم سمنان/برقراری ارتباط‌ دوسویه بین مشاوران ومددجویان

(سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸) ۰۹:۲۴

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان از راه اندازی ونصب صندوق های همراز در مناطق کم برخودرا استان سمنان خبر داد و گفت: در این مناطق صندوق همراز، ارتباطی دو سویه بین مشاوران و مددجویان کمیته امداد با هدف رفع مشکلات مددجویان در زمینه مشاوره برقرار کرده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سیده فاطمه تقوی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان با اشاره به اینکه صندوق همراز در کمیته امداد  برای مشاوره های مکاتبه ای میان مددجویان  و مشاوران این نهاد است، تصریح کرد: این طرح در  سال جاری مناطق محروم استان سمنان اجرا شده است.

وی هدف از اجرای این طرح را تسریع در ارائه خدمات مشاوره ای به مددجویان عنوان کرد و اظهار داشت: خدمات مشاوره در قالب مشاوره زناشویی، آسیبهای اجتماعی، خانوادگی، سلامت روان، مشاوره تحصیلی، ارتباطی و درسایر سرفصل ها ارائه می شود.
 
سیده فاطمه تقوی به اشاره به اینکه این صندوق ها در مناطق کم برخوداری  چون ایوانکی، شهمیرزاد، کالپوش، امیرآباد و در دو کانون امام خمینی (ره) شهرستان شاهرود و کانون حاج اکبر تقوی دامغان نصب شده است تصریح کرد: مددجویان می توانند مشکلات خود را به صورت مکتوب در این صندق ها قرار داده و مشاوران کلینکی که با کمیته امداد همکاری می کنند در اسرع وقت پاسخگوی این عزیزان خواهند بود.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان با بیان اینکه 3700 نفر از مددجویان کمیته امداد  در مناطق کم برخوردار از این مزایا بهره مند می شوند تصریح کرد: 
سیده فاطمه تقوی با بیان اینکه از ابتداس یال جاری تا کنون 3630 نفر از مددجویان کمیته امداد استان سمنان از خدمات مشاوره و راهنمایی گروهای بهره مند شدند تصریح کرد: 1660 نفر از زنان سرپرست خانوار با تکمیل شناسنامه سلامت روان ، میزان سلامت روان آنها همه ساله پایش و باهدف بهبودی خدمات مطلوبتری به این افراد ارائه می شود.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان از ارائه چهار هزار مشاوره و راهنمای روان درمان فردی در سال جاری خبر داد و گفت: این خدمات کشاوره با هدف بهبود سلامت روان این افراد ارائه می شود.
انتهای پیام
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید