جزییات خبر

سه شنبه / ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ / ۰۸:۵۹
سرویس : استان یزد
کد خبر : ۱۷۳۸۷۹
گزارشگر : ۹۷
سرویس استان یزد
مدیرکل کمیته امداد استان یزد مطرح کرد:

پرداخت مطمئن صدقه با استفاده از تلفن همراه

(سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸) ۰۸:۵۹

مدیرکل کمیته امداد استان یزد گفت: برای جلوگیری از تماس مستقیم دست‌ها با پول و شیوع ویروس کرونا، صدقه خود را از طریق تلفن همراه و به شیوه‌های نوین الکترونیکی پرداخت کنید.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد شجاعان، مدیرکل کمیته امداد استان یزد بابیان اینکه این نهاد رویکرد بهره‌گیری از شیوه‌های نوین و الکترونیکی برای پرداخت صدقه و انفاق را دنبال می‌کند، گفت: برای جلوگیری از تماس مستقیم دست‌ها با پول و شیوع ویروس کرونا، صدقه خود را از طریق تلفن همراه و به شیوه‌های نوین الکترونیکی پرداخت کنید.

وی افزود: ارسال پیام بدون متن و یا عدد یک به سامانه پیامکی با سر شماره ۸۸۷۷، کد دستوری # ۰۳۵*۸۸۷۷* تلفن همراه، سامانه نیکوکاری (تلفن رایگان) ۰۹۶۸۸۷ و بخش‌های نیکوکاری نرم‌افزارهای کاربردی تلفن همراه همچون سنا و سکه ازجمله سریع‌ترین و راحت‌ترین و مطمئن‌ترین شیوه‌های نوین و غیرحضوری برای پرداخت صدقه و انفاق است.

مدیرکل کمیته امداد استان یزد یادآور شد: صدقه دریافتی برای کمک به ازدواج نیازمندان، ارائه خدمات فرهنگی و تحصیلی به دانش آموزان و دانشجویان و برگزاری اردوهای آموزشی و زیارتی مددجویان تحت حمایت، کمک به خرید، ساخت، تعمیر و تکمیل مسکن مددجویان، کمک به ارتقای شاخص‌های بهداشتی و هزینه‌های درمانی نیازمندان، اعطای تسهیلات اشتغال و وام ضروری به نیازمندان، پرداخت کمک موردی، و ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و کاریابی مددجویان هزینه می‌شود.

وی بابیان اینکه مردم نوع‌دوست استان یزد طی 11 ماهه سال جاری هشت میلیارد و 443 میلیون تومان صدقه دادند، تصریح کرد: هم‌اکنون ۲۲ هزار و ۲۷۱ خانوار با جمعیت 42 هزار و 868 از خدمات کمیته امداد استان یزد استفاده می‌کنند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید