جزییات خبر

شنبه / ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۴:۰۰
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۷۳۸۴۲
گزارشگر : ۱۰۳
سرویس آذربایجان غربی
استاندار آذربایجان‌غربی:

اقدامات کمیته امداد آذربایجان‌غربی در محرومیت‌زدایی قابل تقدیر است

(شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸) ۱۴:۰۰

اقدامات کمیته امداد آذربایجان‌غربی در راستای محرومیت‌زدایی قابل قدردانی بوده و بی‌تردید حمایت نهادهای مختلف موجب افزایش محرومیت‌زدایی در استان خواهد شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدمهدی شهریاری، استاندار آذربایجان غربی در دیدار مدیرکل و معاونان کمیته امداد امداد آذربایجان‌غربی که به مناسبت روز احسان و نیکوکاری برگزار شد، گفت: اقدامات کمیته امداد آذربایجان‌غربی در راستای محرومیت‌زدایی قابل قدردانی بوده و بی‌تردید حمایت نهادهای مختلف موجب افزایش محرومیت‌زدایی در استان خواهد شد.

وی ادامه داد: کمیته امداد نقش مهمی در توانمندسازی قشر مستضعف جامعه برعهده دارد و این اقدامات باید با قدرت ادامه یابد.

استاندار آذربایجان‌غربی تصریح کرد: برای حمایت از جامعه تحت حمایت کمیته امداد از همه ظرفیت‌های قانونی استفاده می‌کنیم و استانداری آذربایجان‌غربی نیز آماده هرگونه همکاری در این خصوص است.

وی بیان کرد: این نهاد فعال و کوشا اقدامات بسیار خوبی در حوزه اشتغال، مسکن و اعتلای فرهنگی اجتماعی خانواده‌های تحت پوشش داشته که با همراهی مردم و خیّران گسترش آن بسیار با اهمیت است.

همچنین عزیز سهندی، مدیرکل کمیته امدا آذربایجان‌غربی در این دیدار با ارائه گزارشی از فعالیت‌های این نهاد، از حمایت‌های مقام عالی استان قدردانی کرد و گفت: حمایت انجام گرفته از سوی استاندار با پرداخت ۱۱ میلیارد تومان منابع مالی به کمیته امداد در تاریخ استان بی‌نظیر است.

وی افزود: امسال  154 میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه خود اشتغالی به جامعه هدف پرداخت و با این تسهیلات هزاران نفر از جوانان تحت پوشش صاحب شغل شده‌اند.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی با اشاره به ادامه جشن نیکوکاری تا 25 اسفندماه، عنوان کرد: مردم همچنین می‌توانند برای کمک به نیازمندان آذربایجان‌غربی کد دستوری #۰۴۴*۱*۸۸۷۷* را شماره‌گیری کنند.

وی افزود: شماره حساب بانکی جشن نیکوکاری ۰۱۱۰۷۶۹۷۴۹۰۰۱ با شناسه ۸۸۰۳۱۷۷۶۷ و شماره کارت مجازی ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۱۲۳۲ برای مشارکت مردم نیکوکار استان آذربایجان غربی این آیین خداپسندانه اختصاص یافته است.

سهندی خاطرنشان کرد: مردم خیر و نیکوکار استان می‌توانند از طریق سامانه #۱*۸۸۷۷*، تلفن گویای ۰۹۶۸۸۷ و سایت اینترنتی کمیته امداد به آدرس www.emdad.ir  در این آیین معنوی مشارکت کنند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید