جزییات خبر

دوشنبه / ۵ اسفند ۱۳۹۸ / ۰۸:۵۵
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۷۳۶۲۳
گزارشگر : ۸۴
سرویس سمنان
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان:

ارائه آموزش‌های پیشگیری از کرونا برای مددجویان/رعایت کردن توصیه های وزارت بهداشت

(دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸) ۰۸:۵۵

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان گفت: مددجویان استان سمنان توصیه های وزرات بهداشت را با هدف پیشگیری و مبتلاشدن به ویروس کرونا رعایت کنند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سیده فاطمه تقوی ،معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان از ارائه آموزش‌های پیشگیری از کرونا برای جامعه هدف کمیته امداد خبر داد و گفت: تعدادی از مددجویان استان سمنان دارای بیماری صعب العلاج و سالمند هستند که با مراقبت بیشتری کنترل می شوند.

وی رعایت نکات بهداشت فردی، شستن مرتب دست‌ها با صابون یا استفاده از مایع ضد عفونی کننده، استفاده از ماسک، دست ندادن و روبوسی نکردن  و حفظ آرامش خود و پرهیز از نگرانی از اقدامات پیشگیرانه در کنترل بیماری کرونا را ضروری عنوان کرد وافزود: کمیته امداد مطابق پروتکل‌های وزارت بهداشت، موارد ضروری و نکات بهداشتی لازم را به صورت پیامک به مددجویان اطلاع‌رسانی می‌کند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان بااشاره به اینکه 37 مرکز درمانی طرف قرار داد با کمیته امداد امداد روزانه خدمات درمانی و بهداشتی را به مددجویان ارائه می دهد خاطرنشان کرد: بیش از 22 هزار خدمات بهداشتی و درمانی به  مددجویان ارائه شده است.

انتهای پیام

 

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید