جزییات خبر

یکشنبه / ۴ اسفند ۱۳۹۸ / ۰۹:۰۴
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۷۳۶۰۴
گزارشگر : ۸۴
سرویس سمنان
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان خبر داد:

اردوی جهادی کمیته امداد به کالپوش و توزیع 427 میلیون تومان لوازم ضروری

(یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸) ۰۹:۰۴

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان از اردوی دو روزه جهادی کمیته امداد به منطقه کم برخوردار کالپوش خبر داد و گفت: بعد از نیاز سنجی خانوارها 427 میلیون تومان کالا در قالب فرش، یخچال، و لوازم آشپزخانه بین 95 خانوار با همکاری سپاه شهرستان میامی توزیع گردید.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سیده فاطمه تقوی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان، گفت: با توجه به نقشه استراتژیک استان در راستای ارائه راه حل ها و خدمات پشتیبانی برتر و توسعه شراکت و هم افزایی استفاده از توان سایر ادارات سازمان‌هاو ارائه خدمات بیشتر و مطلوبتر در مناطق محروم اردوی جهادی دو روزه توسط کمیته امداد در منطقه کالپوش برگزار شد .

وی به برگزاری اردو جهادی ویژه در منطقه کالپوش با حضورتمامی مدکاران منطقه کالپوش و میامی اشاره کرد و گفت: بازدید میدانی و نیازسنجی از ۲۳۸ خانوار با هدف کمک رسانی به این عزیزان انجام شد.

سیده فاطمه تقوی خاظرنشان کرد:  با کمک سپاه ناحیه شهرستان میامی ۴۳ تخته فرش به ارزش  ۱۲۹ میلیون تومان، پنج دست  لوازم آشپزخانه به ارزش یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و ۳۷ دستگاه یخچال به  ارزش ۲۹۶ میلیون تومان بین ۹۵ خانوار توزیع گردید.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان خاطرنشان کرد: امید است با تامین اعتبار در دیگر مناطق محروم دور دست در منطقه فرومد اقدامی مشابه صورت گیرد تا گامی در راستای رفع محرومیت زدایی و ارائه خدمات هر چه مطلوبتر به محرومان انجام شود.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید