جزییات خبر

شنبه / ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ / ۰۹:۲۵
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۷۳۳۶۲
گزارشگر : ۸۴
سرویس سمنان
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان خبر داد:

ارائه ۲۰ هزار خدمات درمانی به مددجویان کمیته امداد استان سمنان

(شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸) ۰۹:۲۵

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان از ارائه ۲۰ هزار خدمات درمانی به مددجویان کمیته امداد استان سمنان در ۱۰ ماهه سال جاری خبر داد و گفت: این خدمات باهدف بهبود و تداوم سلامتی خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد اجرا می شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سیده فاطمه تقوی، معاون  حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان گفت: هم‌اکنون ۳۷ مراکز درمانی و بیمارستانی طرف قرارداد با کمیته امداد استان سمنان هستند که بیمه‌شدگان می‌توانند با رعایت سیستم ارجاع پزشک خانواده از خدمات این مراکز بهره‌مند شوند.
 
وی از ارائه ۲۰ خدمات درمانی به مددجویان کمیته امداد استان سمنان در  ۱۰ ماهه نخست سال جاری خبر داد و گفت: این خدمات باهدف بهبود و تداوم سلامتی خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد استان سمنان اجرایی می شود.
 
سیده فاطمه تقوی در ادامه تصریح کرد: برای خدمات درمانی به مددجویان در این مدت ده ماهه بیش از چهار میلیارد تومان هزینه شده است.
 
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان  بیمه مکمل درمان که درواقع وجه تمایز بارز بیمه کمیته امداد با سایر سازمان‌های بیمه‌گر دانست و خاطرنشان کرد:  مددجویان می‌توانند از مزایایی نظیر دریافت مبالغ مربوط به تفاوت تعرفه، فرانشیز خدمات، هزینه‌های داروهای غیر بیمه‌ای، خدمات دندانپزشکی، عصا، عینک، ویلچر، ایاب و ذهاب و سایر هزینه‌های مرتبط با بیماری که مشمول قوانین بیمه نیست بهره‌مند شوند.
 
وی در ادامه یادآور شد:  در سرفصل بیمه تکمیلی مددجویان بابت ۳۶ هزار خدمات، مبلغ دو میلیارد  تومان هزینه شده است.
 
سیده فاطمه تقوی  به حمایت کمیته امداد استان سمنان از ۸۶۰ بیمار صعب‌العلاج، خاص و مزمن خبر داد و گفت: هزینه‌های درمانی این بیماران بسیار زیاد است که نیازمند مشارکت و حضور خیران برای بهبودی این عزیزان است.
 
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان بابیان اینکه امروزه بهداشت به‌عنوان یکی از شاخص‌های زیر بنایی در توسعه جوامع بشری یادشده، و کمیته امداد سعی دارد تا با سرمایه‌گذاری و مداخله در طرح‌های بهداشتی، نسبت به کاهش استهلاک و افزایش بهره‌وری در سه معقولِ نیروی انسانی، سرمایه و زمان اقدام کند خاطرنشان کرد: در پی همین هدف در این دوره ۱۰ طرح بهداشتی جهت هشت هزار نفر از مددجویان با مبلغ ۱۹۰ میلیون تومان اجرا شده که شامل آموزش بهداشت، هدایا بهداشتی، سبد بهداشتی خانوار، توزیع سبد غذائی، بهسازی محیط‌های خودکفایی، ارزیابی سلامت زنان، طرح‌های غربالگری، توزیع بروشور بهداشتی، مجریان بهداشت سلامت سالمندان، بهداشت در مناطق محروم بوده است.
 
انتهای پیام
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید