جزییات خبر

دوشنبه / ۷ بهمن ۱۳۹۸ / ۰۸:۱۷
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۷۳۱۵۷
گزارشگر : ۸۴
سرویس سمنان
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان خبر داد:

هزینه کرد 5.1 میلیارد تومانی برای درمان مددجویان سمنانی

(دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸) ۰۸:۱۷

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان از ارائه 19 هزار و 580 خدمت درمانی به مددجویان استان در ده‌ماهه سال جاری خبر داد و گفت: این خدمات باهدف بهبود و تداوم سلامتی خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد استان سمنان اجرایی می‌شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سیده فاطمه تقوی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان گفت: هم‌اکنون ۳۷ مراکز درمانی و بیمارستانی طرف قرارداد با کمیته امداد استان سمنان هستند که بیمه‌شدگان می‌توانند با رعایت سیستم ارجاع پزشک خانواده از خدمات این مراکز بهره‌مند شوند.

 وی از ارائه 19 هزار و 580 خدمات درمانی به مددجویان کمیته امداد استان سمنان در ده‌ماهه سال جاری خبر داد و گفت: این خدمات باهدف بهبود و تداوم سلامتی خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد استان سمنان اجرایی می‌شود.

سیده فاطمه تقوی در ادامه تصریح کرد: برای خدمات درمانی به مددجویان در این مدت ده‌ماهه پنج میلیارد و یک‌صد میلیون تومان هزینه شده است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان بیمه مکمل درمان که درواقع وجه تمایز بارز بیمه کمیته امداد با سایر سازمان‌های بیمه‌گر دانست و خاطرنشان کرد: مددجویان می‌توانند از مزایایی نظیر دریافت مبالغ مربوط به تفاوت تعرفه، فرانشیز خدمات، هزینه‌های داروهای غیر بیمه‌ای، خدمات دندانپزشکی، عصا، عینک، ویلچر، ایاب و ذهاب و سایر هزینه‌های مرتبط با بیماری که مشمول قوانین بیمه نیست بهره‌مند شوند.

وی در ادامه یادآور شد: در سرفصل بیمه تکمیلی مددجویان مبلغ یک میلیارد و 720 میلیون تومان هزینه شده است.

 

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید