جزییات خبر

شنبه / ۵ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۵:۳۹
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۳۱۲۷
گزارشگر : ۹۹
سرویس تهران

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین کمیته امداد استان تهران و دانشگاه آزاد واحد تهران شرق

(شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸) ۱۵:۳۹

با حضور مدیر کل کمیته استان تهران و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق، تفاهم‌نامه همکاری‌های علمی و پژوهشی به امضای طرفین رسید.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، این تفاهم نامه در راستای همکاری ومشارکت در زمینه فعالیت های علمی- پژوهشی وآموزشی مرتبط با اهداف دانشگاه و امداد امام (ره) به امضا سید ابوالفضل پرپنچی و قاسم فرج پور رسید.

 مدیر کل کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه فقر نباید مانع پیشرفت علمی و معنوی جامعه بشود، گفت: همه ما باید با کمک یکدیگر فقر را از جامعه ریشه کن کنیم.

 سید ابوالفضل پرپنچی ضمن ارائه گزارشی از خدمات و فعالیت های این نهاد به نیازمندان بیان کرد: امضای این تفاهم نامه باعث ترویج توسعه فرهنگ احسان و نیکوکاری می شود.

وی  با تاکید بر اینکه کمیته امداد به هر نحوی به دنبال ارائه خدمت به نیازمندان است، ادامه داد:  این نهاد برای رسیدن به این هدف خود از همه ظرفیت های موجود بهره می گیرد.

پرپنچی تاکید. کرد: دانشگاه ها می توانند با استفاده از ظرفیت علمی و پژوهشی که دارند کمیته امداد را در توانمند کردن فکری، فرهنگی و معنوی خانوارهای تحت حمایت یاری دهند.

لازم به ذکر است از اهداف مهم این تفاهم نامه می توان به گسترش همکاری های مشترک علمی میان طرفین، تدوین سیاست ها، سیاست ها، برنامه ها و اقدمات موثر و کارآمد در جهت محرومیت زدایی و ترویج فرهنگ خیر و احسان و همچنین استفاده حداکثری از ظرفیت های طرفین در راستای اهداف و ماموریت های دانشگاه و امداد (ره) اشاره کرد.

یادآور می شود این تفاهم نامه در زمینه های مشارکت در طراحی و اجرای طرح های پژوهشی ؛ حمایت از تولید آثار علمی پایان نامه/ رساله( مقطع ارشد/دکتری) کتاب، مقاله، گزارش کارشناسی در موضوعات مورد علاقه طرفین، تشریک مساعی در زمینه تدوین محتوای آموزشی مورد نیاز کارکنان و مددجویان، طراحی و برگزاری همایش ها، نشست های علمی- تخصصی، میزهای مشورتی و کرسی ها نظریه پردازی و همچنین تبادل استاد،  مدارک و منابع علمی و کتابخانه ای،  گزارش و منابع پژوهشی منتشره به امضای مدیر کل کمیته امداد استان تهران و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق رسید.

انتهای پیام

 

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید