جزییات خبر

شنبه / ۵ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۴:۰۱
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۷۳۱۲۲
گزارشگر : ۱۰۳
سرویس آذربایجان غربی
به مناسبت آغاز دهه فجر؛

23 میلیارد تومان کمک بلاعوض به مددجویان آذربایجان‌غربی پرداخت می‌شود

(شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸) ۱۴:۰۱

در بهمن ماه امسال، کمیته امداد آذربایجان‌غربی به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، بیش از 23 میلیارد تومان کمک هزینه بلاعوض به مددجویان تحت حمایت استان پرداخت می‌کند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عزیز سهندی، مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی گفت: در بهمن ماه امسال، کمیته امداد استان به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، بیش از 23 میلیارد تومان کمک هزینه بلاعوض به مددجویان تحت حمایت آذربایجان‌غربی پرداخت می‌کند.

وی ادامه داد: این مبلغ شامل پرداخت کمک معیشت، هزینه‌های درمانی و لوازم ضروری زندگی و همچنین اهدای کمک هزینه تامین جهازیه به 500 نوعروس می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی تصریح کرد: همچنین به مناسبت بزگداشت ایام‌الله دهه فجر، 503 واحد مسکن مقاوم با 28 میلیارد و 300 میلیون تومان هزینه  افتتاح و به مددجویان فاقد مسکن واگذار خواهد شد.

وی با اشاره به برنامه های توانمندسازی مددجویان، بیان کرد: در دهه فجر امسال، سه هزار و 205 طرح اشتغال با یکصد و 18 میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغال مدجویان آذربایجان‌غربی اجرا می‌شود.

سهندی خاطرنشان کرد: به تبرک ایام‌الله دهه فجر، 120 نفر از زنان سرپرست خانوار و دختران مددجو در قالب سه کاروان زیارتی به مشهد مقدس اعزام خواهند شد.

وی عنوان کرد: همچنین در دهه مبارکه فجر، برای پنج هزار نفر از بانوان تحت حمایت کلاس‌ها و دوره‌های آموزش‌ خانواده با رویکرد دستاورد‌های انقلاب برگزار می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی با تاکید بر حفظ کرامت خانواده‌های شهدا و تجلیل از مقام معنوی آنان، اظهار کرد: امدادگران کمیته امداد در مدت ایام‌الله فجر، از 126 خانواده شهید در سراسر استان دیدار و دلجویی خواهند کرد.

وی بیان کرد: لازم به ذکر است کمیته امداد آذربایجان‌غربی مسئولیت کارگروه همیاری و خدمت رسانی ستاد دهه فجر استان را بر عهده داشته که در این راستا تاکنون 2 جلسه ویژه  با شرکت نمایندگان دستگاه‌های عضو تشکیل داده و برنامه‌های ویژه دهه فجر را تدوین کرده است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید