جزییات خبر

شنبه / ۵ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۲:۰۷
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۷۳۱۱۸
گزارشگر : ۸۷
سرویس زنجان
مدیرکل کمیته امداد استان خبر داد

کمک یک میلیارد و 360 میلیون ریالی زنجانی‌ها به سیل‌زدگان

(شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸) ۱۲:۰۷

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان از جمع‌آوری یک میلیارد و 360 میلیون ریال کمک‌های نقدی و کالایی مردم خیر و نوع‌دوست استان زنجان به سیل‌زدگان استان سیستان و بلوچستان از طریق این نهاد خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ،هدایت صفری ،مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در جلسه شورای مدیران این هفته  با توجه به وقوع سیل در استان‌های جنوب وجنوب شرقی گفت: مردم خیرونیکوکار استان از ابتدای وقوع سیل در استان‌های مختلف کشور  به یاری هم‌وطنان آسیب‌دیده از سیل  شتافته  و تاکنون بیش از یک میلیارد و 360 میلیون ریال  کمک نقدی و غیر نقدی خود را از طریق این نهاد به مناطق آسیب‌دیده جمع‌آوری کرده‌اند.

وی با اشاره به آمادگی کامل دفاتر 14گانه  کمیته امداد امام خمینی(ره) در استان برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی گفت:‌ بیش از70 مرکز نیکوکاری این نهاد  نیز کمک‌های مردم خیر استان زنجان را برای ارسال به مناطق سیل‌زده در سطح استان جمع‌آوری می‌کنند.

صفری تصریح کرد: مردم استان زنجان می‌توانند کمک‌های غیر نقدی خود شامل پتو، موکت، زیرانداز ، لوازم گرمایشی ،ست‌های بهداشتی و مواد غذایی با تاریخ اعتبار مصرف مناسب  را به هم‌وطنان سیل‌زده اهدا کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان افزود: هم‌وطنان نوع‌دوست استان زنجان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را از طریق شماره‌گیری کد دستوری # 5*024*۸۸۷۷* و یا شماره کارت 16رقمی ۶۰۳۷997950030420 به هم‌وطنان سیل‌زده در استان سیستان و بلوچستان پرداخت کنند.

انتهای پیام  

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید