جزییات خبر

شنبه / ۵ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۰:۲۵
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۳۱۱۴
گزارشگر : ۹۰
سرویس مرکزی
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان مرکزی خبر داد؛

واریز بیمه3063 نفر از مددجویان تحت حمایت

(شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸) ۱۰:۲۵

در سال‌جاری تاکنون بیمه 3063نفر از مجریان طرح‌های خودکفایی وزنان سرپرست تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی با اعتبار چهار میلیاردو 393 میلیون تومان به حساب تأمین اجتماعی واریز شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، محمدرضا شایسته‌جو معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه پرداخت حق بیمه تأمین اجتماعی مددجویان با هدف توانمندسازی پایدار انجام می‌شود، افزود: افزایش امید به زندگی، تأمین آتیه و بهره‌مندی از مستمری بازنشستگی از دیگر اهداف پرداخت حق بیمه برای این افراد است.

وی عنوان کرد: در سال جاری تا کنون بیمه 3063نفر از مجریان طرح‌های خودکفایی وزنان سرپرست تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی با اعتبار چهار میلیاردو 393 میلیون تومان به حساب تامین اجتماعی واریز شد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه خیران می‌توانند به درمان بیماران تحت حمایت کمک کنند، گفت: پزشکان نیکوکار با ویزیت رایگان بیماران تحت حمایت و ارائه خدمات درمانی مختلف به آنان همواره یاریگر کمیته امداد در رسیدگی به امور فقرا و نیازمندان هستند که امید است این همکاری‌ها بیشتر از سال‌های گذشته انجام شود.

وی در پایان گفت: برگزاری کلاس‌های آموزشی با موضوعات سبک زندگی و سلامتی ، پیشگیری از ابتلاء به سرطان ، بهداشت محیط ، پیشگیری از اعتیاد و سایر موضوعات بهداشتی برای زنان سرپرست خانوار ، سالمندان و دختران در شرف ازدواج از برنامه های آموزشی کمیته امداد برای مددجویان تحت حمایت در سال جاری تاکنون بوده است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید