جزییات خبر

شنبه / ۵ بهمن ۱۳۹۸ / ۰۹:۵۵
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۳۱۱۲
گزارشگر : ۹۱
سرویس سیستان و بلوچستان
استاندار سیستان و بلوچستان مطرح کرد:

تعمیر و بازسازی منازل آسیب دیده از سیل سیستان و بلوچستان

(شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸) ۰۹:۵۵

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: تاکنون بحث های تعمیری هشت هزار واحد در دستور کار قرار گرفت همچنین در سفر ریاست جمهور به این استان تصویب شد اگر این واحد ها مقاوم نیست بازسازی و کمک شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان در مراسم افتتاح فاز اول 1000 واحد از پروژه 6 هزار واحدی مسکن محرومان در روستای کمبل کریم بخش از توابع بخش مرکزی شهرستان چابهار گفت:  طی مصوبه 8 اسفند ماه 97 برای حاشیه نشیان شهرستان های زاهدان و چابهار ساخت و تعمیر 10 هزار واحد در دستور کار و تامین اعتبار قرار گرفت.

وی افزود: 8 هزار واحد بحث های تعمیری در دستور کار قرار گرفت همچنین در سفر ریاست جمهور به این استان تصویب شد اگر این واحد ها مقاوم نیست بازسازی و کمک شود.

استاندار سیستان و بلوچستان گفت وقوع سیل مشکلات زیادی از خود به جا گذاشت اما در مناطق سیلزده تلفات جانی نداشتیم که این امر بسیار خوشحال کننده است.

موهبتی ادامه داد: امید است در  بودجه سیستان و بلوچستان به نسبت سال‌های گذشته به صورت ویژه مورد توجه قرار گیرد و شاهد رشد و توسعه در تمام زمینه های این منطقه باشیم.

شایسته ذکر است هزار واحدمسکن محرومان ویژه مددجویان کمیته امداد امام (ره) با حضور رییس سازمان برنامه و بودجه کشور، معاون اداری و مالی کمیته امداد و سایر مسئولان استانی و کشوری  در روستای کمبل کریم بخش از توابع بخش مرکزی این شهرستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

انتهای پیام

 


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید