جزییات خبر

چهارشنبه / ۲ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۰:۵۰
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۷۳۰۷۹
گزارشگر : ۱۰۰
سرویس ایلام

برخورداری بیش از هزار خانواده مددجوی ایلامی از بیمه‌های اجتماعی

(چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸) ۱۰:۵۰

معاون امور حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان ایلام گفت: هم اکنون بیش از هزار خانواده مددجوی مورد حمایت این نهاد در استان ایلام از طرح بیمه های اجتماعی برخوردار هستند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، شبیب جعفرزاده با عنوان اینکه طرح بیمه های اجتماعی مددجویان این نهاد بیش از 10 سال است که با همکاری کمیته امداد و تأمین اجتماعی اجراء می شود گفت: زنان سرپرست خانوار بالای 45 سال و نیز مجریان طرحهای اشتغال زایی از جمله افرادی هستند که از این طرح برخوردار هستند.
وی با بیان اینکه بخورداری از خدمات و مستمری تأمین اجتماعی مددجویان، مهم ترین هدف از اجرای این طرح است گفت: مردان مجری طرحهای اشتغال زایی بعد از 60 سالگی و زنان سرپرست خانوار بعد از 55 سالگی مستمری بگیر تأمین اجتماعی می شوند.
جعفرزاده ادامه داد: کمیته امداد استان ایلام در 9 ماهه امسال بیش از 2 میلیارد و 700 میلیون تومان بابت حق بیمه مددجویان مشمول بیمه های اجتماعی به حساب تأمین اجتماعی واریز کرده است.
وی در ادامه تصریح کرد: طرح بیمه های اجتماعی که بیش از یک دهه است توسط این نهاد ادامه دارد یکی از محوری ترین طرحهای کمیته امداد در راستای توانمندسازی خانواده های مددجوی این نهاد بوده که موجب امید به آینده،پشتوانه کار و تلاش و امنیت روانی این خانواده ها خواهد شد.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید