جزییات خبر

سه شنبه / ۱ بهمن ۱۳۹۸ / ۰۹:۳۷
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۷۳۰۵۶
گزارشگر : ۷۷
سرویس اصفهان
مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان:

دهه فجر فرصت بزرگی برای معرفی دستاوردهای انقلاب است

(سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸) ۰۹:۳۷

مدیرکل کمیته امداد اصفهان در نشست هم اندیشی کارگروه همیاری و خدمت رسانی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان اصفهان عنوان کرد: دهه فجر فرصت بزرگی برای معرفی دستاوردهای انقلاب است

 به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جلسه هم اندیشی و هماهنگی کارگروه همیاری و خدمت رسانی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان اصفهان با محوریت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان برگزار شد.
محمدرضا متین پور، مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان در این جلسه که با حضور محمدعلی احمدی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان و نمایندگانی از بسیج سازندگی، بهزیستی، هلال احمر، دانشگاه علوم پزشکی، بیمه سلامت و جمعی از فعالان عرصه خیر و احسان برگزار شد، گفت: کمیته امداد اولین نهادی است که پس از پیروزی انقلاب اسلامی به فرمان امام راحل تاسیس شد و از پیشتازان خدمت رسانی به نیازمندان است.
وی دهه فجر را فرصت بزرگی برای معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: خدمت رسانی به مردم از مهمترین راهبردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی به عنوان حکومت برآمده از انقلاب است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان همچنین گفت: موسسات خیریه و سازمان های مردم نهاد در اکثر جوامع وجود دارند ولی نهادهای رسمی و مورد حمایت حاکمیت سیاسی در بسیاری از کشورها وجود ندارد و این از برکات انقلاب اسلامی است که رسیدگی به امور محرومان و نیازمندان از یک امر حاشیه ای به یک مسئله مهم تبدیل شده است.
محمد علی احمدی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان نیز در این نشست هم اندیشی با ارائه گزارشی از برنامه های این شورا در دهه فجر امسال، گفت: کمیته امداد امام خمینی (ره) سوابق درخشانی در زمینه خدمت رسانی دارد و برای همین به عنوان مسئول این کارگروه انتخاب شده است.
وی با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب در زمینه همراه کردن کار فرهنگی و خدمات اجتماعی، خاطرنشان ساخت: برپایی غرفه های خدمت رسانی در کنار برنامه های فرهنگی که در این دهه اجرا می شود می تواند به معرفی بهتر خدمات گسترده ارائه شده به مردم به عنوان دستاوردهای انقلاب اسلامی، کمک کند.
انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید