جزییات خبر

سه شنبه / ۱ بهمن ۱۳۹۸ / ۰۸:۱۷
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۷۳۰۵۳
گزارشگر : ۷۸
سرویس خراسان شمالی
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی؛

کمک 54 میلیارد تومانی مردم استان خراسان شمالی به محرومان

(سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸) ۰۸:۱۷

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: مردم نیکوکار این استان طی 9 ماهه امسال بیش از 54 میلیارد و 500 میلیون تومان به محرومان کمک کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مجید الهی راد بابیان اینکه که مردم نوع‌دوست این استان در 9 ماهه امسال 54 میلیارد و 500 میلیون تومان به نیازمندان این استان کمک کردند، افزود: این کمک‌ها در سرفصل‌های مهمی همچون صدقات، زکات و اکرام ایتام پرداخت‌شده است.
وی بابیان اینکه در حوزه صدقات مردم سخاوتمند این استان سه میلیارد و 800 میلیون تومان به محرومین کمک کردند، ادامه داد: مشارکت مردم در پرداخت صدقه طی امسال 22 درصد رشد داشته است.
الهی راد بیان کرد: در حوزه زکات نیز تاکنون بالغ‌بر 12 میلیارد تومان کمک پرداخت‌شده است که امیدواریم تا پایان سال به 14 میلیارد و 700 میلیون تومان افزایش یابد.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان شمالی به گسترش فرهنگ انفاق و نیکوکاری تأکید کرد و گفت: در حوزه اکرام نیز بالغ‌بر 15 میلیارد و 200 میلیون تومان و در سرفصل مبتنی بر نیاز نیز 23 میلیارد تومان جمع‌آوری‌شده است.
وی با تقدیر از همکاری مردم استان خراسان شمالی اعلام کرد: رسیدگی به امور محرومان و نیازمندان و کاستن از گرفتاری‌ها و مشکلات آنان در استان، تنها با همیاری و همدلی مردم نیک‌اندیش محقق خواهد شد.
الهی راد بابیان اینکه کمک‌های پرداختی مردم به‌طور کامل به دست محرومان می‌رسد، گفت: کمک‌های مردمی در بخش‌های مسکن، معیشتی، بهداشت و درمان، عمرانی، امور فرهنگی، اکرام، آموزش، اشتغال و مشاوره برای مددجویان تحت حمایت هزینه می‌شود.
وی در پایان با اشاره به استفاده از روش‌های نوین پرداخت اظهار کرد: نیکوکاران به‌منظور سهولت در کمک‌رسانی به نیازمندان می‌توانند با استفاده از تلفن همراه خود با شماره‌گیری #058*8877* نسبت به واریز کمک‌های نقدی خود اقدام کنند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید