جزییات خبر

دوشنبه / ۳۰ دی ۱۳۹۸ / ۱۵:۳۰
سرویس : هرمزگان
کد خبر : ۱۷۳۰۵۰
گزارشگر : ۳۸
سرویس هرمزگان
معاون فرهنگی کمیته امداد استان هرمزگان خبر داد؛

اعزام 2010 نفر از مددجویان هرمزگانی به اردوی های آموزشی و زیارتی مشهد مقدس

(دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸) ۱۵:۳۰

معاون فرهنگی کمیته امداد استان هرمزگان گفت: طی 9 ماهه امسال، تعداد دو هزار و 10 نفر از مددجویان کمیته امداد هرمزگان به اردوهای آموزشی و زیارتی مشهد مقدس اعزام شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ عیسی زارعی، معاون فرهنگی کمیته امداد استان هرمزگان با اشاره به اقدامات کمیته امداد در راستای تقویت بنیه‌ی فرهنگی مددجویان این نهاد، اظهار داشت: یکی از برنامه‌های فرهنگی این نهاد، اعزام مددجویان به سفرهای زیارتی و آموزشی باهدف ارتقای شاخص‌های فرهنگی و تقویت باورهای دینی و معنوی آنان می‌باشد که در طول سال به شکل مستمر اجرا می‌شود.

زارعی گفت: طی 9 ماهه امسال، تعداد دو هزار و 10 نفر از مددجویان کمیته امداد هرمزگان به اردوهای آموزشی و زیارتی مشهد مقدس اعزام شدند که یک هزار و 98 نفر از این مددجویان در قالب طرح شوق زیارت و با کمک خیران به اردوی زیارتی مشهد مقدس مشرف شده‌اند.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان هرمزگان بابیان اینکه یک هزار و 427 نفر از اعزام‌شدگان به مشهد از مناطق محروم روستایی استان بوده‌اند، یادآور شد: گروه‌های هدف بهره‌مند از این اردوها دانش آموزان، دانشجویان، دختران بازمانده از تحصیل، زنان سرپرست خانوار و سالمندان تحت حمایت این نهاد می‌باشند.

وی به اجرای طرح شوق زیارت اشاره و گفت: طرح شوق زیارت باهدف کمک به اعزام نیازمندانی که تاکنون موفق به زیارت حرم مطهر امام رضا (علیه‌السلام) نشده‌اند، در طول سال توسط کمیته امداد و با مشارکت و همکاری خیران اجرا می‌شود.

زارعی افزود: خیران نیک‌اندیش استان می‌توانند از طریق مراجعه حضوری به دفاتر این نهاد در سطح استان و یا مراجعه به سایت shogheziarat.emdad.ir در این طرح خداپسندانه مشارکت نمایند و از برکات معنوی آن بهره‌مند شوند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید