جزییات خبر

دوشنبه / ۳۰ دی ۱۳۹۸ / ۱۳:۴۰
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۳۰۴۹
گزارشگر : ۹۹
سرویس تهران
در راستای ارائه خدمات درمانی به مددجویان انجام شد؛

سپرده گذاری مرکز نیکوکاری خورشید در صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان تهران

(دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸) ۱۳:۴۰

مدیر امور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان تهران از سپرده گذاری مرکز نیکوکاری خورشید در صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان خبر داد و گفت: این سپرده گذاری برای امور درمانی مددجویان انجام می شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسین خجسته فاضل با بیان اینکه یکی ازا هداف ایجاد مراکز نیکوکاری استفاده از ظرفیت آنها برای ارائه خدمات بهتر به مددجویان است، تصریح کرد: مرکز نیکوکاری خورشید برای تامین هزینه خدمات پزشکی و پیراپزشکی مددجویان نیازمند اقدام به سپرده گذاری در صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان تهران کرده است.

وی ادامه داد: مرکز نیکوکاری خورشید به صورت تخصصی در زمینه های درمانی از جمله؛ فیزیوتراپی، پرستاری، ویزیت پزشک، انتقال بیمار، ویلچر، و سائل بهداشتی، پوشینه ها، تشک مواج و تخت به مددجویان نیازمند وام قرض الحسنه پرداخت می کند.

مدیر امور شعب صندوق امداد ولایت کمیته امداد استان تهران در تشریح این اقدام مرکز نیکوکاری خورشید گفت: این مرکز با سپرده گذاری که در صندوق قرض الحسنه امداد ولایت انجام می دهد به مددجویان نیازمندی که در هزینه های درمانی خود نیاز به کمک دارند با توجه به نیازشان وام قرض الحسنه پرداخت می کند.

خجسته فاضل خاطر نشان کرد: هم افزایی مراکز نیکوکاری فعال در استان تهران با صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان باعث ارائه خدمات مطلوب به مددجویان نیازمند و همچنین تسریع در ارائه این خدمات می شود.

وی یادآور شد: هم اکنون سه شعبه مالک اشتر در خیابان مالک اشتر ، بین قصرالدشت و کارون ، پلاک 590، شعبه فرجام در خیابان رسالت، خیابان فرجام شرقی، بین چهارراه حیدرخانی و ولی‌عصر(عج) ، پلاک 555 و شعبه مرکزی  در خیابان انقلاب اسلامی ، پیچ شمیران، ابتدای خیابان شریعتی ، اول کوچه‌ی بیرجند ، پلاک2 و همچنین 44 عامل صندوق در ادارات کمیته امداد استان تهران آماده خدمات رسانی به مراجعه کنندگان هستند.

انتهای پیام

 

 

 

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید