جزییات خبر

دوشنبه / ۳۰ دی ۱۳۹۸ / ۱۱:۵۱
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۷۳۰۴۳
گزارشگر : ۹۴
سرویس کهکیلویه و بویراحمد

آمادگی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد برای جمع‌آوری کمک های مردمی جهت سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان

(دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸) ۱۱:۵۱

رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: این نهاد آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم نیکوکار استان به‌منظور یاری رساندن به سیل‌زدگان استان سیستان و بلوچستان است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی حسن مظاهری، رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، ضمن ابراز همدردی با مردم سیل‌زده استان سیستان و بلوچستان، گفت: از مردم خیر و نیکوکار استان دعوت می‌کنیم تا آستین همت بالا بزنند و برای کمک و یاری مردم سیل‌زده سیستان و بلوچستان مشارکت کنند.
وی در خصوص جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای سیل‌زدگان، اظهار کرد: دفاتر کمیته امداد در سراسر استان و پایگاه‌های جمع‌آوری کمک در مراکز نیکوکاری این نهاد در استان آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم خیر و نیکوکار استان به‌منظور کمک به هم‌وطنان سیل‌زده در استان سیستان و بلوچستان است.
مظاهری تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین درگاه‌های دریافت کمک‌های نقدی برای سیل‌زدگان استان سیستان و بلوچستان دستوری #1*8877*تحت عنوان «کمک به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان» است که به‌صورت سراسری بوده و تمامی واریزهای صورت گرفته در یک حساب در ستاد مرکزی تمرکز خواهد یافت.
وی واریز کمک‌های نقدی به شماره‌حساب 3333 را از دیگر راه‌های مشارکت مردم خیر و نیکوکار استان برای سیل‌زدگان عنوان و بیان کرد: شماره کارت مجازی 6037997900001000 نیز ویژه کمک‌های نقدی مردم نیکوکار به سیل‌زدگان است.
رئیس روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد درخصوص اقلام ضروری برای مناطق سیل‌زده در سیستان و بلوچستان گفت: مواد غذایی و آب‌معدنی دارای تاریخ انقضای معتبر، پوشاک و کفش، اقلام بهداشتی با تاریخ انقضای معتبر، کالاهای اساسی و بادوام ازجمله یخچال، اجاق‌گاز، ماشین لباسشویی، تلویزیون به‌صورت نو و دست‌دوم (قابل‌استفاده)، و لوازم ضروری ازجمله پتو و کالای خواب، لوازم آشپزخانه، موکت و زیرانداز از ضروری‌ترین لوازم موردنیاز در این مناطق است.
مظاهری در پایان بار دیگر از مردم خیر و نیکوکار استان دعوت کرد تا با ارائه کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود یاریگر هم‌وطنان سیل‌زده در استان سیستان و بلوچستان باشند.
انتهای پیام


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید