جزییات خبر

دوشنبه / ۳۰ دی ۱۳۹۸ / ۱۲:۲۰
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۳۰۳۹
گزارشگر : ۹۶
سرویس همدان

آمادگی کمیته امداد استان همدان برای جمع‌آوری کمک به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان

(دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸) ۱۲:۲۰

مدیرکل کمیته امداد استان همدان گفت: 43 مرکز نیکوکاری، 15 دفتر کمیته امداد در سراسر استان و پنج پایگاه‌های ثابت و سیار آماده دریافت وجوه نقدی و غیر نقدی خیران برای کمک به مردم مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، پیمان ترکمانه، مدیرکل کمیته امداد استان همدان گفت: با توجه به ظرفیت خوب 43 مرکز نیکوکاری، 15 دفتر کمیته امداد در سراسر استان و پنج پایگاه‌های ثابت و سیار برنامه‌ریزی‌شده و آماده جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی هم استانی‌ها و خیران برای کمک به سیل‌زدگان استان سیستان و بلوچستان هستند.
ترکمانه ادامه داد: هم استانی‌های نیکوکار همچنین می‌توانند با مراجعه حضوری به‌تمامی دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری سطح استان، کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را اهدا کنند و یا از طریق شماره‌حساب 0109500950005، شماره کارت 6037991899696672 نزد بانک ملی و یا با شماره‌گیری کد دستوری #081*۸۸۷۷* کمک‌های خود را به مردم سیستان و بلوچستان اهدا کنند.
وی بابیان اینکه کمک‌های خیران به دلیل مسافت دور ترجیحاً نقدی باشد، ادامه داد: کمک‌های غیر نقدی و اقلام ضروری شامل پوشاک، مواد غذایی خشک، اقلام بهداشتی، کالاهای اساسی و بادوام شامل پتو، یخچال، لوازم‌خانگی و ... (به‌صورت نو و استفاده‌نشده) به گونه ای باشد که در طول مسیر دچار مشکل نشوند.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید