جزییات خبر

دوشنبه / ۳۰ دی ۱۳۹۸ / ۰۷:۳۶
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۳۰۳۱
گزارشگر : ۹۱
سرویس سیستان و بلوچستان
رییس کمیته امداد شهرستان نیمروز اعلام کرد؛

کمک حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین به سیل زدگان جنوب سیستان و بلوچستان

(دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸) ۰۷:۳۶

رییس کمیته امدادشهرستان نیمروز گفت: سه میلیون و 600 هزار تومان خیران طرح اکرام و محسنین به سیل زدگان جنوب استان سیستان و بلوچستان کمک کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد, علیرضا شهرکی، رییس کمیته امداد شهرستان نیمروز گفت: بارندگی های اخیر در جنوب سیستان و بلوچستان شهرستان های مختلف و روستاهای تابعه را درگیر سیل و اهالی و مردم منطقه دچار مشکلات جدی شده اند.

وی افزود: کمک‌های خیران و حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد این شهرستان برای هموطنان سیل زده سیستان و بلوچستان سه میلیون و 600 هزار تومان بوده و در صورت نیاز ارایه خدمات فوری به هموطنان سیل زده ادامه دارد.

رییس کمیته امداد شهرستان نیمروز ادامه داد: علاوه بر کمک به هموطنان سیل زده حامیان فرزندان ایتام و محسنین تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان خدمات مختلفی از جمله جهیزیه، لوازم ضروری زندگی، ساخت و تعمیر مسکن، هزینه های درمانی و غیره به فرزندان معنوی خود  مساعدت می کنند.

شهرکی ضمن تقدیر و تشکر از هم استانی های عزیز و خیران و حامیان طرح اکرام ایتام این نهاد در خدمات رسانی و حمایت از هموطنان سیل زده و نیازمند، گفت: سیل در روزهای گذشته خسارت شدیدی به منازل و وسایل ضروری زندگی مددجویان استان سیستان و بلوچستان وارد کرده و بسیاری از زیرساخت ها، مزارع کشاورزی، و راه‌های روستایی دچار خسارت و آسیب های فراوانی شده است.

وی اعلام کرد: خیران نیکوکار و مردم نوعدوست برای کمک به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان می‌توانند برخی اقلام از جمله مواد غذایی، کنسروجات، البسه، آب معدنی و غیره را به دفاتر این نهاد و  مراکز  نیکوکاری تحویل دهند.

رییس کمیته امداد شهرستان نیمروز افزود: علاوه براین هموطنان هم استانی می‌توانند با شماره‌گیری #1*8877* ، پایگاه اینترنتی emdad.ir، شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۱۰۰۰ نیز کمک‌های خود را برای حمایت از هموطنان سیل‌زده استان سیستان و بلوچستان اختصاص دهند

انتهای پیام


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید