جزییات خبر

یکشنبه / ۲۹ دی ۱۳۹۸ / ۱۳:۵۱
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۷۳۰۲۶
گزارشگر : ۹۲
سرویس اردبیل
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل خبر داد:

کمیته امداد استان اردبیل آماده دریافت کمک‌های مردمی به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان

(یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸) ۱۳:۵۱

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: به منظور یاری‌رسانی به سیل‌زدگان جنوب کشور به خصوص سیستان و بلوچستان که در شرایط سختی به سر می‌برند، این نهاد آماده دریافت کمک‌های مردمی است تا در اسرع وقت به مناطق سیل‌زده ارسال شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسین دشتی در جلسه شورای حوزه مقاومت بسیج کمیته امداد استان اردبیل که با هدف ارسال کمک‌های مردمی به سیل‌زدگان جنوب کشور برگزار شد، گفت: تلاش داریم با یاری خیران و نیکوکاران نخستین کاروان کمک‌های اهدایی مردم نیک‌اندیش استان اردبیل را به سیل‌زدگان جنوب کشور به خصوص سیستان و بلوچستان ارسال کنیم.
وی با بیان اینکه سیل‌زدگان استان سیستان و بلوچستان در شرایط سختی قرار دارند، افزود: کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سطح استان اردبیل آماده دریافت کمک‌های نقدی خیران برای یاری‌رسانی به هموطنان سیل‌زده هستند.
دشتی با اشاره به اینکه درصدد هستیم نیازهای ضروری سیل‌زدگان را با کمک خیران اردبیلی تامین کنیم، بیان کرد: در پی وقوع سیل و آبگرفتگی در استان سیستان و بلوچستان، بسیاری از هموطنان ناچار به خروج از منازل مسکونی خود و زندگی در اردوگاه‌های اسکان اضطراری شده‌اند که باید رفع نیازهای اساسی آنها را در مدنظر قرار داد.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه نیکوکاران اردبیلی همواره با احساس مسئولیت نسبت به یاری‌رسانی به هموطنان سیل‌زده خود وارد عمل شده‌اند، گفت: شاهد همبستگی مضاعفی در بین مردم استان اردبیل هستیم که برای یاری‌رسانی به همنوعان سیل‌زده خود در تلاش و کوشش هستند.
وی با اشاره به اینکه در روزهای اخیر مردم نیکوکار استان اردبیل کمک‌های خود را به کمیته امداد تحویل داده‌اند، اعلام کرد: همچنان آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیرنقدی نیکوکاران اردبیلی هستیم تا بتوانیم ضمن ابراز همدردی با سیل‌زدگان، به آنها در شرایط سخت زندگی کمک کنیم.
دشتی با بیان اینکه مردم نیکوکار استان اردبیل می‌توانند با شماره‌گیری کد آنی‌پرداخت #045*8877* کمک‌های خود را به سادگی در اختیار هموطنان سیل‌زده در استان سیستان و بلوچستان برسانند، افزود: شماره کارت 6037991199522214 نزد بانک ملی به نام کمیته امداد استان اردبیل نیز در اختیار نیکوکاران قرار دارد تا از این طریق نیز به تامین نیازهای ضروری و همچنین بازسازی منازل تخریب شده سیل‌زدگان کمک کنند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید