جزییات خبر

یکشنبه / ۲۹ دی ۱۳۹۸ / ۱۴:۱۶
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۳۰۱۳
گزارشگر : ۹۵
سرویس کرمانشاه

سرمایه گذاری 3.5 میلیارد تومانی در حوزه فرهنگ و آموزش مددجویان کرمانشاهی

(یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸) ۱۴:۱۶

معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه با اعلام سرمایه گذاری سه میلیارد و 500 میلیون تومانی در حوزه فرهنگ و آموزش خانوارهای مددجو کرمانشاهی در سال98، گفت: حدود دو میلیارد و 500 میلیون تومان از این سرمایه از محل کمک های مردمی و برخی از نهادهای فرهنگی تامین شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، کامیار جمشیدی، معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: بیش از 40 هزار نفر از جامعه مددجویی تحت حمایت کمیته امداد استان کرمانشاه  طی سال جاری در برنامه های فرهنگی و آموزشی این نهاد شرکت کرده اند.
جمشیدی عنوان کرد: کمیته امداد به منظور ارائه آموزش های فرهنگی و تربیتی به مددجویان تحت حمایت بیش از  سه میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار سرمایه گذاری کرده است.
وی افزود: حدود 2 میلیارد و 500 میلیون تومان از این سرمایه از محل کمک های مردمی و برخی از نهادهای فرهنگی و یک میلیارد تومان نیز از محل اعتبارات دولتی تامین شده است.

کامیار جمشیدی با تاکید بر اینکه برنامه آموزش خانواده از اصلی ترین برنامه های فرهنگی این نهاد به شمار می رود، افزود: یکی از رسالت های کمیته امداد در برگزاری دوره های فرهنگی آگاه سازی و آموزش خانواده های مددجو براساس آموزه های قرآنی، دینی، اخلاقی و اجتماعی است .
معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه ادامه داد: همچنین اعزام مددجویان به سفرهای زیارتی و داخل استانی از دیگر برنامه های فرهنگی این نهاد است که در سال 98 بیش از 10 هزار مددجو با کمک و هزینه خیران در استان به سفرهای زیارتی همچون مشهد مقدس، کربلای معلی و قم و سفرهای درون استانی اعزام شده اند.

کامیار جمشیدی تصریح کرد: مراجعه به دفاتر کمیته امداد یا سایت الکترونیکیhttp://emdad.ir از راه های مشارکت خیران در حوزه فرهنگ و آموزش مددجویان تحت حمایت این نهاد است.

انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید