جزییات خبر

شنبه / ۲۸ دی ۱۳۹۸ / ۱۳:۴۹
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۲۹۹۶
گزارشگر : ۹۹
سرویس تهران

کمک 324 میلیون تومانی نمازگزاران استان تهران به هموطنان سیل‌زده سیستان و بلوچستان

(شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸) ۱۳:۴۹

مدیرکل کمیته امداد استان تهران از کمک 324 میلیون تومانی نمازگزاران استان به هموطنان سیل‌زده در استان سیستان و بلوچستان خبر داد و گفت: این کمک ها در نماز جمعه شهر تهران و شهرستان‌های استان دریافت شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید ابوالفضل پرپنچی با اشاره به برگزاری نماز جمعه تهران به امامت رهبر معظم انقلاب و حضور گسترده مردم در این مراسم بیان کرد: کمیته امداد استان تهران با استقرار 30 پایگاه در مصلی امام خمینی (ره) و حدود 20 پایگاه در شهرستان ها اقدام به دریافت کمک های نمازگزاران کرد.

وی با بیان اینکه  پایگاه های ادارات کمیته امداد مناطق 7،6، 9 و 21 تهران در مصلی امام خمینی (ره)  کمک های نمازگزاران نوع دوست را دریافت کردند، تصریح کرد: کمک های نمازگزاران در مصلی تهران برای هموطنان سیل زده سیستان و بلوچستان 294 میلیون تومان بوده است.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران به راههای کمک به هموطنان سیل زده اشاره کرد و افزود:  مردم نیکوکار همچنین می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری # 5 * 021* 8877*و یا تلفن 7355-021 و درج عدد 17 گزینه 2 عنوان کمک به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان، وجوهات نقدی خود را برای خانواده‌های سیل‌زده ارسال کنند.
 
پرپنچی خاطر نشان کرد: علاوه بر روش‌های الکترونیکی تمامی ادارات کمیته امداد  استان تهران  و مراکز نیکوکاری، آماده دریافت کمک‌های نقدی و کالایی مردم خیر و نوع دوست استان هستند.

وی با اشاره به دیگر اقدامات انجام شده توسط نمازگزاران تهرانی، خاطر نشان کرد: علاوه بر کمک به هموطنان سیل زده 100 نفر از نمازگزاران به عنوان حامیان فرزندان یتیم و محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان تهران اعلام آمادگی کردند.

پرپنچی ضمن تقدیر و تشکر از نمازگزاران استان تهران  که در عرصه کمک به هموطنان سیل زده و نیازمندان نیز از هیچ کمکی دریغ نکردند، گفت: همچنین آرزوی هشت نفر از فرزندان ایتام توسط نمازگزاران نیک اندیش برآورده شد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید