جزییات خبر

شنبه / ۲۸ دی ۱۳۹۸ / ۱۱:۱۶
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۷۲۹۸۰
گزارشگر : ۷۷
سرویس اصفهان

15 هزار نیکوکار جدید به جمع حامیان ایتام اصفهانی پیوستند

(شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸) ۱۱:۱۶

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان: در سال جاری تاکنون 15 هزار و 845 نیکوکار جدید به جمع حامیان ایتام و فرزندان محسنین اصفهانی پیوستند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا متین پور، مدیر کل کمیته امداد استان اصفهان با بیان اینکه در سال جاری تا کنون 15 هزار و 1845 نیکوکار جدید به جمع حامیان ایتام و فرزندان محسنین اصفهانی پیوستند، گفت: جمع نیکوکاران شریک در این امر خیر در حال حاضر جمعیتی 67 هزار و 654 نفری را تشکیل می دهد.

وی افزود: این نیکوکاران حمایت از 19 هزار و 80 فرزند یتیم و نیازمند را بر عهده دارند و مبالغی را به شکل منظم به حساب این فرزندان واریز می کنند.

متین پور گفت: با این وجود 3851 فرزند محسنین کماکان فاقد حامی هستند.

وی در ادامه به تشریح جدیدترین برنامه کمیته امداد برای افزایش تعداد حامیان طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین پرداخت و خاطرنشان کرد: بر اساس این برنامه ها به دنبال جذب 67 هزار حامی جدید علاوه بر حامیان کنونی هستیم تا علاوه بر بهبود دریافتی فرزندان تحت حمایت کنونی بتوانیم چتر حمایتی این طرح را بر سر فرزندان نیازمند بیشتری بگسترانیم.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان تمرکز بر ظرفیت های موجود در استان مانند کارکنان ادارات دولتی و غیر دولتی، مشترکین صندوق های صدقه، اعضای انجمن های اولیا و مربیان و کلاس های درس مدارس استان را محور اصلی برنامه های جدید کمیته امداد عنوان کرد و گفت: در کمتر از دو ماهی که از اجرای این طرح‌های جدید می گذرد 3949 حامی جدید به واسطه آن ها جذب طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین اصفهانی شده اند.

انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید