جزییات خبر

پنج شنبه / ۲۶ دی ۱۳۹۸ / ۱۲:۵۱
سرویس : گیلان
کد خبر : ۱۷۲۹۶۸
گزارشگر : ۸۳
کمیته امداد
سرویس گیلان

برگزاری همایش تجلیل از حامیان و خیران /کمک 265میلیون تومانی به ایتام ونیازمندان

(پنج شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸) ۱۲:۵۱

همایش تجلیل از خیران و حامیان کمیته امداد گیلان با حضور 500 نفر از این خیران و جمعی از مسئولان کمیته امداد مرکز و گیلان در تهران برگزار شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، در این همایش که چهارشنبه ۲۵ دی در تهران برگزار شد، خیران و نیکوکاران حاضر 265 میلیون تومان برای کمک به رفع مشکلات ایتام و فرزندان محسنین کمک کردند .

این کمک ها مبلغ 73 میلیون تومان به صورت نقدی، 120 میلیون تومان غیر نقدی و همچنین 72 میلیون تومان هم در قالب دلنوشته هایی با مفهوم آرزوی ایتام بود که توسط خیران برآورده شد .

در این همایش 30 نفر از نیکوکاران حمایت ایتام و فرزندان محسنین را به عهده گرفتند و تعدادی هم متعهد شدند که کمک های نقدی و غیرنقدی خود را تا پایان سال جاری برای کمک به ایتام و محسنین اهداء خواهند کرد.

در حال حاضر سه هزار و 536 یتیم با 15 هزار و 181 حامی تحت حمایت کمیته امداد گیلان هستند و 6 هزار و 530 حامی هم از چهار هزار و 543 فرزند محسنین تحت پوشش این نهاد حمایت می‌کنند.

در 9 ‌ماهه سال جاری بیش از 21 میلیارد تومان توسط نیکوکاران و حامیان به ایتام و فرزندان محسنین کمک شده که نسبت به سال گذشته 114 درصد رشد داشته است .

شایسته ذکر است نیکوکاران عزیز می‌توانند از طریق شماره‌گیری کد *8877*013# ویا با مراجعه به سایت ekram.emdad.ir و portal.mohsenin.ir یاریگر ایتام و محسنین باشند و همچنین شماره تماس 01333365852 هم آماده پاسخگویی به سؤالات خیران عزیز است.

 انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید