جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۵ دی ۱۳۹۸ / ۱۴:۲۰
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۷۲۹۵۸
گزارشگر : ۱۰۳
سرویس آذربایجان غربی
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی خبر داد

بهره‌مندی 35 هزار و 773 مددجوی آذربایجان‌غربی از دوره‌های مشاوره رایگان

(چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸) ۱۴:۲۰

در 9 ماهه سال جاری، 35 هزار و 773 مددجوی تحت حمایت در آذربایجان‌غریی از کلاس‌ها و دوره‌های متعدد مشاوره به صورت رایگان بهره‌مند شده‌اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عزیز سهندی، مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی، گفت: در 9 ماهه سال جاری، 35 هزار و 773 مددجوی تحت حمایت در آذربایجان‌غریی از کلاس‌ها و دوره‌های متعدد مشاوره به صورت رایگان بهره‌مند شده‌اند.

وی ادامه داد: چهار هزار و 880 نفر از این افراد به صورت فردی و 30 هزار و 893 نفر نیز به‌صورت گروهی از دوره‌های مشاوره رایگان استفاده  کرده‌اند.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی اظهار کرد: برای برگزاری دوره‌ها و کلاس‌های مشاوره  برای این تعداد مددجوی تحت حمایت در استان، بیش از 160 میلیون تومان هزینه پرداخت شده است.

وی عنوان کرد: این دوره‌های مشاوره شامل بررسی میزان سلامت روانی مددجویان، مشاوره تربیتی و فرزند پروری، مشاوره تحصیلی، مشاوره ازدواج، مشاوره شغلی، شناسایی استعداد مددجویان در زمینه اشتغال و دوره‌های متعدد در زمینه پیگیری از آسیب‌های اجتماعی می‌شود.

سهندی تصریح کرد: مشاوره‌های کمیته‌امداد برای مددجویان محدودیتی نداشته اما اغلب این مشاوره‌ها بیشتر شامل زنان سرپرست خانوار زیر 50 سال می‌شود.

وی با اشاره به برنامه های کمیته امداد آذربایجان‌غربی تا پایان امسال، بیان کرد: برگزاری دوره‌ها و کلاس‌های روانشناسی در راستای ارتقای سطح معنوی و زندگی مددجویان از اهم برنامه‌های این نهاد در حوزه مشاوره تا پایان سال جاری است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید