جزییات خبر

سه شنبه / ۲۴ دی ۱۳۹۸ / ۱۰:۰۵
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۷۲۹۲۴
گزارشگر : ۷۸
سرویس خراسان شمالی
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی؛

5 هزار حامی جدید به طرح اکرام ایتام و محسنین پیوستند

(سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸) ۱۰:۰۵

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: طی یک ماه اخیر با اجرای پویش جذب حامی، بیش از 5 هزار و300 حامی جدید به جمع نیکوکاران این نهاد پیوستند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مجید الهی راد با اشاره به اینکه هم‌اکنون اجرای طرح پویش جذب حامی به‌صورت یک طرح کشوری در حال اجرا است، افزود: هدف گزاری استان خراسان شمالی در این پویش، جذب 15 هزار حامی بود که در یک ماه اخیر به همت امدادگران، پنج هزارنفرآنها جذب شدند.
وی افزود: با احتساب حامیان جدید هم‌اکنون بیش از 29 هزار نیکوکار در طرح اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد استان خراسان شمالی با این نهاد همکاری دارند.
مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی با اشاره به اینکه هم‌اکنون بیش از شش هزار یتیم و کودک نیازمند تحت حمایت این نهاد قرار دارند، ادامه داد: بیش از سه هزار نفر از این کودکان یتیم و حدود سه هزار نفر نیز کودکان نیازمند با سرپرست بیمار، زندانی و سالمند هستند.
وی خاطرنشان کرد: هزار و ۵۰۰ نفر از این کودکان در شرایط بحرانی قرار دارند که به‌شدت نیازمند کمک‌های حامیان هستند.
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از کمک 15 میلیارد و 200 میلیون تومانی حامیان به ایتام تحت حمایت این نهاد طی 9 ماهه امسال خبر داد و گفت: امیدواریم با مشارکت مردم نیکوکار، تمام ایتام تحت پوشش امداد از حامی مالی و معنوی برخوردار شوند.
الهی راد به نحوه ارائه کمک‌ها به فرزندان ایتام و محسنین اشاره و تأکید کرد: کمک‌های مردمی در طرح اکرام ایتام و محسنین به‌صورت مستقیم از سوی حامیان به شماره کارتی که برای فرزندان مشمول در نظر گرفته‌شده واریز می‌شود و خیران می‌توانند با مراجعه به سایت کمیته امداد به آدرس www.emdad.ir در طرح اکرام ایتام و محسنین مشارکت و کمک‌های خود را به دست فرزندان نیازمند این استان برسانند.

انتهای پیام


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید