جزییات خبر

سه شنبه / ۲۴ دی ۱۳۹۸ / ۱۱:۵۵
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۷۲۹۱۵
گزارشگر : ۱۰۰
سرویس ایلام

برگزاری نخستین استارت آپ ویکند مددجویان دانش آموخته کمیته امداد در ایلام

(سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸) ۱۱:۵۵

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان ایلام از برگزاری نخستین رویداد استارت آپ ویکند ویژه مددجویان دانش آموخته و فارغ التحصیل این نهاد در روزهای پایانی این هفته خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، روح اله سلیمانی با عنوان اینکه این استارت آپ ویژه کسب و کارهای امروزی و نوین است گفت: تعداد بیش از 90 نفر از مددجویان دانش آموخته که  دارای ایده های نوین  در زمینه اشتغال زایی هستند در این استارت آپ و رویداد کارآفرینی حضور خواهند داشت.
وی در ادامه با بیان اینکه این رویداد کارآفرینی در روزهای 4 شنبه تا جمعه برگزار می شود گفت: کمیته امداد استان ایلام، پارک علم و فناوری استان و اداره کل فناوری اطلاعات استان  این استارت آپ را برگزار خواهند کرد.
سلیمانی به برنامه های این استارت آپ اشاره کرد و گفت: در این مدت علاوه بر برگزاری کارگاههای آموزشی ، طرحهای کارآفرینی  دانش آموختگان شرکت کننده داوری شده و پس از داوری نیز به صاحبان سه ایده برتر و برگزیده شده جوایز نفیسی اهداء خواهد شد.
وی ادامه داد: از میان طرحهای ارائه شده،هر تعداد از آنان که منجر به اشتغال و کسب و کار شود مورد حمایت ویژه کمیته امداد و دیگر برگزار کنندگان این رویداد کارآفرینی قرار می گیرند.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان ایلام با عنوان اینکه توانمند سازی مددجویان و زمینه سازی برای ورود این خانواده ها به عرصه کار و تولید همچنان از اولویت های این نهاد است گفت: در این زمینه استفاده از دانش و امکانات راهبران شغلی نیز در دستور کار این نهاد قرار گرفته است.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید