جزییات خبر

دوشنبه / ۲۳ دی ۱۳۹۸ / ۱۱:۲۴
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۷۲۸۸۹
گزارشگر : ۱۰۰
سرویس ایلام

مشارکت در سرپرستی از ایتام ایلام در قالب پویش« من هم یک حامی ام »

(دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸) ۱۱:۲۴

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام از زمینه سازی برای مشارکت گستره مردم نیکوکار این استان در دستگیری از ایتام این استان و مشارکت در سرپرستی آنان در قالب طرح« من هم یک حامی ام» خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، ضیاء رضایی ضمن تشریح طرح اکرام ایتام و طرح محسنین بیان کرد: در قالب این طرحها هر یک از افراد خیر و نیکوکار در این استان و یا استانهای دیگر می توانند سرپرستی یک یا چند کودک یتیم و نیازمند این استان را عهده دار و با واریز مبالغی به صورت ماهیانه در رفع نیازهای این کودکان و خانواده هایشان مشارکت نمایند.
وی با بیان اینکه پویش« من هم یک حامی ام» از نیمه دوم آذر ماه به صورت همگانی و سراسری آغاز شده است گفت: هدف کلی آن جذب یک میلیون حامی در سراسر کشور بوده که سهم استان ایلام در این زمینه 10 هزار و 370 نفر است و مدت اجرای برنامه نیز 4 ماه منتهی به پایان سال است.
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام با بیان اینکه هم اکنون بیش از 4 هزار نفر از کودکان یتیم و فرزندان محسنین در این استان نیاز به سرپرست و حامی دارند تصریح کرد: خوشبختانه استقبال مردم استان در مدت کمی که این پویش آغاز شده رضایت بخش بوده و تاکنون بیش از 25 درصد این برنامه محقق شده است.
رضایی به شعار این پویش اشاره کرد و گفت: در قالب این طرح هر شهروند، هر کارمند، هر معلم، هر بازاری، هر کلاس درس و هر خانواده شهید به نیابت از شهید والا مقام خود می تواند یک یا چند فرزند معنوی را برای سرپرستی انتخاب کند.
وی به روش های ثبت نام و مشارکت افراد نیکوکار در این طرح اشاره کرد و گفت: مراجعه به سامانه اکرام به آدرس  ekram.emdad.ir ، حضور در دفاتر کمیته امداد در سراسر استان و تماس  تلفنی با شماره 08432232149 حوزه اکرام استان ایلام از جمله روشهای مشارکت در این طرح است. 
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید