جزییات خبر

یکشنبه / ۲۲ دی ۱۳۹۸ / ۰۸:۲۴
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۷۲۸۷۴
گزارشگر : ۱۰۵
سرویس مازندران

2700 مازندرانی به نیابت از سردار مهربانی ها حامی ایتام و محسنین شدند

(یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸) ۰۸:۲۴

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران گفت: 2700 مازندرانی نیکوکار به نیابت از سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی حامی ایتام و فرزندان طرح محسنین شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد سعادت، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران اظهار داشت: بیشترین حامیان در این بخش از شهرستان های بابل، کمیته امداد منطقه یک ساری و قائمشهر بوده اند.

وی با بیان اینکه با توجه به استقبال خیران ، شناسنامه این شهید گرانقدر تهیه و در تمامی ادارات کمیته امداد شهرستان های مازندران موجود است ،افزود: خیران می توانند با مراجعه به این ادارات( کمیته امداد شهرستان ها) شناسنامه را دریافت و حامی یک یا چند نفر از ایتام و فرزندان طرح محسنین شوند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امداد مازندران تصریح کرد: همچنین مردم نیکوکار و خیران می توانند با ارسال عدد 1به شماره 09119549930 به طرح امواجی از بهشت بپیوندند.

سعادت گفت: طرح امواجی از بهشت به منظور ترویج فرهنگ انفاق و نیکوکاری و تلفیق آن با فرهنگ ایثار و شهادت ، با همت کمیته مازندران، بنیاد شهید، اداره حفظ آثار و نشرارزشهای دفاع مقدس ، اوقاف و امور خیریه با نیت کمک به ایتام و نیازمندان به نیابت از شهداء از شهریور ماه سالجاری آغاز شده است.

 

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید