جزییات خبر

شنبه / ۲۱ دی ۱۳۹۸ / ۱۳:۱۹
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۷۲۸۷۰
گزارشگر : ۱۰۳
سرویس آذربایجان غربی
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی:

محرومیت زدایی در آذربایجان‌غربی از اهم دغدغه‌های کمیته امداد است

(شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۸) ۱۳:۱۹

محرومیت زدایی و توانمندسازی مددجویان و نیازمندان، از اصلی‌ترین دغدغه‌های کمیته امداد در آذربایجان‌غربی محسوب می‌شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عزیز سهندی، مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی در نخستین همایش استانی توانمندسازی اقشار آسیب‌پذیر گفت: محرومیت زدایی و توانمندسازی مددجویان و نیازمندان، از اصلی‌ترین دغدغه‌های کمیته امداد در استان  محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: آذربایجان‌غربی یکی از استان‌های محروم در کشور بوده و محرومیت‌ذایی در این استان نیازمند اهتمام ویژه تمام مسوولان و خیران است.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی خاطرنشان کرد: باید تلاش مضاعفی در راستای بالا بردن شاخص‌های بهداشت، سرانه درآمد، سوادآموزی و اشتغال در میان نیازمندان و مددجویان آذربایجان‌غربی صورت گیرد.

وی با درخواست یاری از دانشگاهیان و صاحب نظران در راستای محرومیت زدایی در استان؛ بیان کرد: ما با رویکرد توانمندسازی همه جانبه مددجویان، دست خود را به سوی دانشگاهیان و پژوهشگران دراز می‌کنیم.

سهندی عنوان کرد: دانشگاهیان و پژوهشگران می‌توانند با تحقیقات علمی خود، راهگشای خدمت‌رسانی و محرومیت زدایی در هر جامعه‌‌ای باشند.

وی با اشاره به برگزاری نخستین همایش استانی توانمندسازی اقشار آسیب‌پذیر، اظهار کرد: 60 مقاله توسط صاحب نظران، کارشناسان، اساتید دانشگاهی و پژوهشگران به دبیرخانه این همایش ارسال شده است.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی گفت: 95 درصد از اشتغال‌های کمیته امداد پایدار بوده و این نهاد یک سوم از اشتغال استان را ایجاد می‌کند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید