جزییات خبر

یکشنبه / ۱۵ دی ۱۳۹۸ / ۰۸:۱۴
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۷۲۷۸۳
گزارشگر : ۱۰۵
سرویس مازندران
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران؛

140 میلیارد تومان کمک معیشت به مددجویان مازندرانی پرداخت شد

(یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸) ۰۸:۱۴

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران گفت: 140 میلیارد تومان کمک معیشت به مددجویان تحت حمایت طی 9 ماهه امسال پرداخت شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدکوچکی معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران با بیان اینکه با پرداخت کمک معیشت بخشی از مشکلات اساسی مددجویان رفع می شود، اظهارداشت:بهبود وضعیت معیشتی و توانمندسازی خانواده های تحت حمایت از مهمترین اهداف این نهاد است.

وی افزود:علاوه بر پراخت کمک معیشت، مشکلات خانوارهای تحت حمایت به صورت مستمر بررسی و براساس نیاز آنها خدمات مختلف در بخش های درمانی، عمرانی، تامین جهیزیه، فرهنگی، اشتغال ، آموزش‌های فنی و حرفه‌ای، و... ارائه می‌شود.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران با اشاه به اینکه کمک معیشت ماهیانه به حساب سرپرست خانوار واریز می شود، تصریح کرد: هم اکنون65 هزار و 652 خانوار در مازندران کمک معیشت بگیر کمیته امداد بوده که از این تعداد 51 هزار و 278 خانوار معیشت بگیر عادی و 14هزار و 374 خانوار مددجو ،معیشت بگیر تبصره 14 هستند.

وی با بیان اینکه کمیته امداد به مددجویان ساکن در مناطق محروم خدمات ارائه می دهد ، بیان کرد: 17 درصد مددجویان تحت حمایت در مناطق محروم ساکن هستند.

کوچکی گفت:کمک به ارتقا شاخص‌های بهداشتی، پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی، ارائه خدمات حقوقی، پرداخت وام اشتغال، تعمیر، تکمیل و بازسازی مسکن، برگزاری اردو‌های زیارتی از خدماتی است که به مددجویان ساکن در مناطق محروم مازندران ارائه می‌شود.

وی یادآورشد:در مازندران مجموعا 80هزار و 223 خانوار تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره مند هستند.

 

انتهای پیام 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید