جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۵ دی ۱۳۹۸ / ۱۴:۴۲
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۷۲۷۲۹
گزارشگر : ۹۳
سرویس بوشهر

کمک 700 میلیونی حامیان به ایتام دیّری

(چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸) ۱۴:۴۲

مدیر کمیته‌امداد شهرستان دیر گفت: حامیان طرح اکرام ایتام شهرستان دیر از ابتدای سال جاری تاکنون 700 میلیون تومان به ایتام و محسنین کمک کردند.

سیدعلی حسینی صبح امروز در نشست با خبرنگاران، اظهار داشت: اصحاب‌رسانه به عنوان بازوان توانمند کمیته‌امداد با انعکاس فعالیت‌های این نهاد باعث نهادینه شدن فرهنگ ایثار و کمک به نیازمندان در بین جامعه می‌شوند و در این امر سهیم هستند.

مدیر کمیته‌ امداد شهرستان دیر به پویش جذب یک میلیون حامی در سطح کشور اشاره کرد و یادآور شد: در استان بوشهر نیز برای جذب 17 هزار حامی برنامه‌ریزی شده است که در شهرستان دیر جذب هزار حامی مدنظر است.

وی بیان داشت: 450 کودک یتیم و محسنین زیرپوشش کمیته‌امداد وجود دارد که 750 حامی در امور مادی و معنوی از آنان حمایت می‌کنند که در 9 ماهه نخست سال جاری شاهد کمک 700 میلیونی حامیان بوده‌ایم.

حسینی با بیان اینکه با جذب حامیان جدید، اکنون بیش از هزار حامی در شهرستان دیر داریم، گفت: 50 درصد حامیان موردنظر در همان هفته اول آغاز این پویش جذب شدند که استقبال خوب مردم شهرستان دیر از این طرح موجب شده تا جذب بیش‌تر از این سهمیه را پیش‌بینی کنیم.

مدیر کمیته‌امداد شهرستان دیر با اعلام اینکه کمک‌های حامی بدون دخالت امداد، مستقیم به حساب فرزند معنوی او واریز می‌شود، عنوان کرد: افراد می‌توانند با پرداخت ماهیانه حداقل 10 هزار تومان، یک فرزند معنوی را تحت‌پوشش قرار دهند.

به گزارش فارس، خبرنگاران حاضر در این نشست خبری در اقدامی پسندیده هر کدام حمایت از تعدادی از فرزندان یتیم و محسنین تحت‌پوشش کمیته‌امداد را عهده‌دار شدند.

 انتهای پیام


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید