جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۱ دی ۱۳۹۸ / ۱۵:۳۵
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۷۲۷۲۶
گزارشگر : ۱۰۰
سرویس ایلام

دانش نوین زنبورداری هوشمند در اختیار مددجویان ایلامی قرار می‌گیرد

(چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸) ۱۵:۳۵

در همایشی که با حضور کارشناسان اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان ایلام و تعدادی از مددجویان جویای شغل زنبورداری در محل اردوگاه امام هادی (ع) کمیته امداد ایلام برگزار شد شرکت‌کنندگان آموزش‌های نخست را در زمینه پرورش زنبور با روش‌های نوین و هوشمند فرا گرفتند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد،مدیر عامل موسسه«راهکار هوشمند مهام» که مجری طرح سیستم هوشمند زنبورستان بیدار است در این همایش با تشریح سیستم هوشمند زنبورستان بیدار گفت: این موسسه مددجویان کمیته امداد ایلام که مجریان طرحهای زنبورداری هوشمند و نوین هستند را در فرایندهای مختلف و از مراحل آموزشی تا خرید تضمینی محصولات همراهی خواهد کرد.
وحید امجدی سعید آباد افزود: طرح زنبورداری نوین مزایای بسیار زیادی برای پرورش دهندگان زنبور و تولیدکنندگان عسل خواهد داشت که به درآمدزایی بیشتر و افزایش کمی و کیفی محصولات آنان منجر خواهد شد.
وی با بیان اینکه در طرح زنبورداری نوین و هوشمند برای نخستین بار از تجهیزات الکترونیکی در درون کندوها استفاده می کنیم گفت: ما آمادگی داریم همه فرایندهای مربوط به این سیستم هوشمند را از طریق کارشناسانی که این شرکت دارد به مددجویان متقاضی آموزش دهیم.
امجدی با عنوان اینکه کارشناسان این موسسه با راهبران شغلی بومی و استان  در ارتباط خواهند بود تصریح کرد: از این طریق ما همه دانش های جدید زنبورداری هوشمند و فرایندهای جدید این کار را از طریق قراردادهایی که با کمیته امداد امضاء خواهیم کرد در اختیار مددجویان جویای کار و متقاضی قرار خواهیم داد
وی ادامه داد: در اجرای این طرح «موسسه  راهکار هوشمند مهام» همه فرایندهای اولیه این کار شامل، راه اندازی طرح، آموزش، تهیه تجهیزات و امکانات مورد نیاز و خرید تضمینی محصولات تولیدی مددجویان را با همکاری کمیته امداد عهده دار خواهد شد.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید