جزییات خبر

دوشنبه / ۹ دی ۱۳۹۸ / ۱۱:۳۴
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۲۶۶۸
گزارشگر : ۸۰
سرویس قزوین
رئیس کمیته امداد آبگرم خبرداد؛

اعزام 60 مددجوی آبگرمی در اردوهای طرح فردوس

(دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸) ۱۱:۳۴

رئیس کمیته امداد آبگرم گفت: 60 نفر از مددجویان تحت حمایت در قالب طرح فردوس به اردوی زیارتی و فرهنگی اعزام شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ همت امانی در مراسم بدرقه مددجویان بیان کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) برنامه های مختلفی را برای خدمت به خانواده های تحت حمایت تدارک دیده است که یکی از این برنامه ها، اجرای برنامه های فرهنگی است.

وی ادامه داد: در میان برنامه های مختلف فرهنگی؛ برگزاری اردوهای فرهنگی، تربیتی، آموزشی، زیارتی و سیاحتی نیز برای ارتقای فرهنگی مددجویان اجرا می شود.

رئیس کمیته امداد آبگرم اضافه کرد: برنامه اردوی زیارتی مشهد مقدس در قالب طرح شوق زیارت برگزار می شود، براساس این طرح مددجویانی که تاکنون به زیارت امام هشتم (ع) مشرف نشده اند، با کمک خیران به این سفر پربرکت اعزام می شوند.

وی تصریح کرد: براساس طرح فردوس نیز مددجویان با محوریت مسائل فرهنگی به اردوی زیارتی امامزادگان داخل استان اعزام می شوند .

امانی عنوان کرد: اردوی حاضر متشکل از دو گروه از زنان سرپرست خانوار است که ضمن زیارت امامزاده قهار در روستای کلنجین، در قالب برنامه فرهنگی آموزشی با احکام و مسائل شرعی آشنا و از مشاوره رفتاری و سبک زندگی بهره مند می شوند.

وی یادآورشد: برنامه های مختلف فرهنگی با رویکرد ارتقای سطح فرهنگی مددجویان برگزار می شود تا مانع از استضعاف فرهنگی در میان مددجویان شویم.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید