جزییات خبر

دوشنبه / ۹ دی ۱۳۹۸ / ۱۰:۳۹
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۲۶۶۷
گزارشگر : ۹۱
سرویس سیستان و بلوچستان
معاون کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان مطرح کرد؛

پرداخت تسهیلات کارفرمایی در ازای به کارگیری و بیمه شدن مددجویان

(دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸) ۱۰:۳۹

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: تسهیلات کارفرمایی در ازای به کارگیری و بیمه شدن هر نفر از مددجویان تحت حمایت تا سقف 50 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه پرداخت می‌شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد, محمدرضا میری، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان در اولین روز نشست استانی مدیران ستادی و اجرایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان سیستان و بلوچستان گفت: باتوجه به انعقاد تفاهم نامه ساخت مسکن شش هزار واحد مسکونی ویژه مددجویان تحت حمایت  سیستان و بلوچستان بین سازمان برنامه و بودجه و کمیته امداد امام خمینی (ره)، تقسیم مسکن اختصاص یافته  به ادارات شهرستان ها بین مددکاران انجام و براین اساس باید طبق اولویت بندی و بانک اطلاعاتی کار به نتیجه مطلوبی برسد.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: با هدف جلوگیری از آسیب های بعدی ، بازدید و مشاهده عینی وضعیت خانواده های که به عنوان خودکفا و توانمند معرفی می شوند در دستور کار قرار دارد.

میری با اشاره به ارایه بسته تشویقی حق بیمه سهم کارفرما یادآور شد:حق بیمه سهم کارفرما در قبال نیروهایی که با معرفی کمیته امداد توسط کارفرمایان به کارگیری می شوند به مدت دوسال توسط این نهاد پرداخت خواهد شد.

وی اعلام کرد: تسهیلات کارفرمایی  به ازای به کارگیری و بیمه کردن هر نفر از مددجویان تحت حمایت تا سقف 50 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه با کارمزد چهار درصد به کارفرمایان متقاضی طرح، پرداخت می شود.‏

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان  گفت: پرداخت هزینه آموزش‌های فنی و حرفه ای نیروهای معرفی شده از سوی کمیته امداد امام (ره) به کارفرمایان ، حسب اعلام نیاز کارفرما اقدام می شود.

انتهای پیام


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید