جزییات خبر

یکشنبه / ۸ دی ۱۳۹۸ / ۱۰:۵۲
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۷۲۶۴۵
گزارشگر : ۷۸
سرویس خراسان شمالی

اعزام 1400 مددجو به اردو‌های «شوق زیارت» از ابتدای سال تاکنون

(یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۸) ۱۰:۵۲

مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی از اعزام حدود هزار و 400 مددجو به اردوهای شوق زیارت طی 9 ماهه امسال خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مجید الهی راد با تاکید بر اینکه اردو‌های شوق زیارت با مشارکت مردم خیر و نیکوکار برای مددجویان برگزار می‌شود، افزود: از ابتدای امسال تاکنون هزار و 400 نفر از مددجویان به سفر‌ زیارتی مشهد اعزام شده‌اند.
الهی راد خاطر نشان کرد: طی این ماه نیز 400 نفر از مادران و دختران نیازمند زیارت اولی به شهر‌ مقدس مشهد اعزام می‌شوند.
وی همچنین به برنامه های اردوی شوق زیارت تا پایان سال اشاره کرد و ادامه داد: تا پایان سال نیز هزار و 800 نفر دیگر به اردو شهرهای مقدس قم و مشهد اعزام می شوند.
وی با تشریح برنامه شوق زیارت و توانمندسازی فکری و فرهنگی خانواده‌های تحت حمایت، گفت: در قالب این طرح، مددجویانی که تاکنون توفیق زیارت امام رضا (ع) و حضرت معصومه (ع) را نداشته‌اند، شناسایی و با مشارکت مردم نیکوکار به این شهر‌های مقدس اعزام می‌شوند.
 مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی خاطر نشان کرد: مددجویان در این اردوها در کنار برخورداری از فضای معنوی و زیارت اهل بیت (علیهم السلام) از آموزش‌های سبک زندگی، احکام، حجاب و عفاف و مهارت‌های زندگی برخوردار می شوند.
الهی راد خاطر نشان کرد: خیران نیکوکار هم استانی و خارج از استان می توانند از طریق شماره #058*8877* در قالب طرح شوق زیارت کمیته امداد را نسبت به اعزام مددجویان نیازمند یاری ‌کنند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید