جزییات خبر

چهارشنبه / ۴ دی ۱۳۹۸ / ۱۳:۳۳
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۷۲۵۹۱
گزارشگر : ۱۰۳
سرویس آذربایجان غربی
به مناسبت آغاز سال نو میلادی؛

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی از خانواده‌های اقلیت‌های دینی دیدار و دلجویی کرد

(چهارشنبه ۴ دی ۱۳۹۸) ۱۳:۳۳

به مناسبت میلاد حضرت عیسی مسیح (ع) و در آستانه آغاز سال نو میلادی، عزیز سهندی، مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی با دو خانواده مسیحی تحت حمایت این نهاد دیدار و از آنها دلجویی کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، به مناسبت میلاد حضرت عیسی مسیح (ع) و در آستانه آغاز سال نو میلادی، عزیز سهندی، مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی با دو خانواده مسیحی تحت حمایت این نهاد دیدار و از آنها دلجویی کرد.

وی با تبریک آغاز سال نو میلادی گفت: کمیته امداد تفاوتی در میان ادیان الهی قائل نبوده و تمامی نیازمندان با ادیان مختلف آسمانی از خدمات حمایتی این نهاد بهره‌مند هستند.

وی ادامه داد: در سال جاری نزدیک به 430 میلیون تومان کمک هزینه بلاعوض به 150 خانواده مسیحی تحت حمایت کمیته امداد آذربایجان‌غربی پرداخت شده است.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی خاطرنشان کرد: کمیته امداد آذربایجان‌غربی در راستای توانمندسازی و اشتغال‌زایی برای مددجویان نیازمند اهتمام ویژه‌ای داشته و در این راستا گام‌های موثری برداشته است.

همچنین در ادامه این دیدارها علی مصطفوی، معاون سیاسی اجتماعی و امنیتی استاندار آذربایجان‌غربی اظهار کرد: مستضعفان به‌‌عنوان ولی نعمتان جمهوری اسلامی ایران بوده و تمام مدیران و مسوولان کشور باید در راستای خدمت به آنها اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

وی با تبریک میلاد حضرت عیسی (ع)، عنوان کرد: در جمهوری اسلامی ایران تمام ادیان الهی مورد احترام هستند و این نظام مقدس در خدمت‌رسانی به اقلیت های دینی و مذهبی کوشا است.

لازم به ذکر است در این دیدار کشیش داریاوش عزیزیان، کشیش کلیسای شرق آشور ارومیه، مهدی سهیلی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد آذربایجان‌غربی و علی پیری رییس اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد استان  نیز حضور داشتند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید