جزییات خبر

دوشنبه / ۲ دی ۱۳۹۸ / ۱۳:۵۳
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۷۲۵۴۹
گزارشگر : ۱۰۳
سرویس آذربایجان غربی
معاون فرهنگی کمیته امداد اذربایجان‌غربی خبر داد

2 کاروان از مددجویان آذربایجان‌غربی به اردوهای زیارتی اعزام شدند

(دوشنبه ۲ دی ۱۳۹۸) ۱۳:۵۳

80 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد آذربایجان غربی در قالب 2 کاروان با کمک‌های خیران به سفرهای زیارتی مشهد مقدس اعزام شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، بهزاد نیکمرام، معاون فرهنگی کمیته امداد آذربایجان‌غربی گفت: 80 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان در قالب 2 کاروان به سفرهای زیارتی مشهد مقدس اعزام شدند.

وی ادامه داد: این مددجویان همگی مادران و دختران تحت حمایت بوده و از 25 آذر تا چهارم دی‌ماه در قالب طرح شوق زیارت با کمک مردم نیکوکار به اردوهای زیارتی اعزام شده‌اند.

معاون فرهنگی کمیته امداد آذربایجان‌غربی خاطرنشان کرد: به‌منظور اعزام این تعداد مددجو به اردوهای زیارتی مشهد و قم، بیش از 35 میلیون تومان هزینه شده است.

وی با تاکید بر اهتمام این نهاد برای اعزام مددجویان به اردوهای زیارتی، بیان کرد: کمیته امداد آذربایجان‌غربی تا پایان سال جاری مددجویان بیشتری را برای زیارت اماکن و بقاع متبرکه اعزام خواهد کرد.

نیکمرام  با اشاره به برگزاری طرح برگزاری محافل قرآنی در میان مددجویان، خاطرنشان کرد: این طرح به منظور احیای سنت حسنه تلاوت قرآن کریم، انس با قرآن و شناسایی استعداد‌های قرآنی در میان مددجویان آذربایجان‌غربی برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: شرکت در کلاس‌های طرح محافل قرآنی برای تمام مددجویان آزاد بوده و  طلاب، دانشجویان، دانش‌آموزان، جوانان در شرف ازدواج و  زنان سرپرست خانوار از اولویت‌های برگزاری این طرح  هستند.

معاون فرهنگی کمیته امداد آذربایجان‌غربی اظهار کرد: این نهاد برای بهره گیری مددجویان آذربایجان‌غربی از طرح محافل قرآنی، بیش از 200 هزار تومان هزینه برای هر نفر درنظر گرفته است.

وی عنوان کرد: خیران و نیکوکاران می‌توانند در راستای اعزام مددجویان این نهاد به اردوهای زیارتی با کمیته امداد آذربایجان‌غربی همکاری داشته باشند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید