جزییات خبر

یکشنبه / ۱ دی ۱۳۹۸ / ۰۸:۲۵
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۷۲۵۱۶
گزارشگر : ۸۴
سرویس سمنان
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان خبر داد:

ارائه شش هزار خدمت بهداشتی و پیشگیری از بیماری برای مددجویان سمنان

(یکشنبه ۱ دی ۱۳۹۸) ۰۸:۲۵

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان گفت: طرح بهداشتی و پیشگیری از بیماری برای 6 هزار نفر از مددجویان کمیته امداد استان سمنان شامل آموزش بهداشت و پیشگیری از بیماری در 9 ماهه سال جاری در مناطق محروم استان سمنان ارائه شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سیده فاطمه تقوی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان با اشاره به اینکه در بخش بهداشت با توجه به اهمیت بحث پیشگیری و با عنایت به این مطلب که امروزه از بهداشت به‌عنوان یکی از شاخص‌های زیر بنایی در توسعه جوامع بشری یادشده است تصریح کرد: کمیته امداد سعی دارد تا با سرمایه‌گذاری و مداخله در طرح‌های بهداشتی، نسبت به کاهش استهلاک و افزایش بهره‌وری در سه معقوله نیروی انسانی، سرمایه و زمان اقدام کند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان گفت: طرح بهداشتی و پیشگیری برای 6 هزار نفر از مددجویان کمیته امداد استان سمنان شامل آموزش بهداشت و پیشگیری از بیماری در 9 ماهه سال جاری در مناطق محروم استان سمنان اجرا شده است.

وی یادآور شد: این طرح ها در قالب هدایا بهداشتی، سبد بهداشتی خانوار، توزیع سبد غذائی، بهسازی محیط‌های خودکفایی، ارزیابی سلامت زنان، طرح‌های غربالگری، توزیع بروشور بهداشتی، مجریان بهداشت سلامت سالمندان و بهداشت در مناطق محروم بوده اجراشده است.

سیده فاطمه تقوی تصریح کرد: 14 هزار و 200 سبد غذایی بین  ۱۶۱۵ نفر از کودکان مشمول طرح بهبود تغذیه و مادران باردار و شیرده مشمول در 9 نخست سال جاری توزیع‌شده است و سرانه دریافتی هر کودک در این طرح ماهانه بیش از ۹۰ هزار تومان است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید