جزییات خبر

پنج شنبه / ۲۸ آذر ۱۳۹۸ / ۱۱:۲۳
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۷۲۴۸۷
گزارشگر : ۹۴
سرویس کهکیلویه و بویراحمد
در نمایشگاه دستاوردهای زنان کهگیلویه و بویراحمد؛

10 غرفه‌ی دستاوردهای زنان سرپرست خانوار کمیته امداد برپا شد

(پنج شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۸) ۱۱:۲۳

قائم‌مقام کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: 10غرفه از توانمندی‌های زنان سرپرست خانوار کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در نخستین نمایشگاه توانمندی‌های زنان کهگیلویه و بویراحمد برپا شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، نخستین نمایشگاه دستاوردها، توانمندی‌ها، دستبافت ها و صنایع‌دستی تولیدی زنان کهگیلویه و بویراحمد با حضور استاندار و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در شهر یاسوج افتتاح و راه‌اندازی شد.
علی‌اصغر قلی پور، قائم‌مقام کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در مراسم افتتاحیه نخستین نمایشگاه توانمندی‌های زنان استان، گفت: یکی از مهم‌ترین اهداف و سیاست‌های کمیته امداد ایجاد اشتغال پایدار برای مددجویان تحت حمایت این نهاد است.
وی با اشاره به اینکه این نمایشگاه باهدف حمایت از توسعه اشتغال پایدار،¬ کارآفرینی، پشتیبانی از¬ زنجیره ارزش تولید، نشان دادن اهمیت و نقش اعتبارات خرد در فقرزدایی و خودکفایی جامعه برپاشده است، افزود: 10 غرفه از زنان سرپرست خانوار مجری طرح‌های اشتغال و راهبران شغلی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در این نمایشگاه برای بازدید عموم برپاشده است.
قلی پور تصریح کرد: غرفه‌های زنان سرپرست خانوار کمیته امداد در این نمایشگاه در زمینه‌های صنایع‌دستی ازجمله گلیم، جاجیم، گبه، تابلو فرش، گلیم برجسته، خیاطی، تزئینات دستی و سایر موارد است.
قائم‌مقام کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: حمایت از اشتغال زنان سرپرست خانوار تحت حمایت این نهاد و بسترسازی برای فروش محصولات آنان از مهم‌ترین اقدامات کمیته امداد است.
شایسته ذکر است؛ نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های زنان کهگیلویه و بویراحمد به مدت پنج روز دایر است و مکان برپایی آن محل نمایشگاه‌های دائمی شهرداری یاسوج واقع در یاسوج، بلوار قرنی، جنب ترمینال و تعداد غرفه‌های آن نیز ۱۲۰ مورد است. زمان بازدید از این نمایشگاه نیز ساعت ۹ صبح تا ۱۲ ظهر و ۱۵ عصر تا ۲۰ شب خواهد بود.
انتهای پیام
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید