جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۷ آذر ۱۳۹۸ / ۱۱:۵۱
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۷۲۴۷۹
گزارشگر : ۱۰۳
سرویس آذربایجان غربی
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی تصریح کرد

افزایش ۵۲ درصدی کمک‌های مردمی کمیته امداد آذربایجان‌غربی

(چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸) ۱۱:۵۱

در هشت ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته، کمک‌های مردم خیر استان به کمیته امداد، ۵۲ درصد افزایش داشته است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عزیز سهندی، مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی گفت: در هشت ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته، کمک‌های مردم خیر استان به کمیته امداد، ۵۲ درصد افزایش داشته است.

وی ادامه داد: در هشت ماهه امسال مردم خیر و نیکوکار استان بیش از ۱۱۳ میلیارد و۱۶۰ میلیون تومان به کمیته امداد آذربایجان‌غربی کمک کرده‌اند که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۵۲ درصد افزایش داشته است.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی  با اشاره به رشد ۱۷ درصدی پرداخت صدقات استان  در هشت ماهه امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته تصریح کرد: در این مدت از مجموع ۱۴۱ هزار و ۹۱۸ صندوق صدقات شهری و خانگی در سطح آذربایجان‌غربی،  پنج میلیارد و ۴۶۴ میلیون تومان صدقه جمع‌آوری شده است.

وی با اشاره به حمایت ۲۳ هزار و ۵۰۰ حامی و خیر از ایتام و فرزندان محسنین آذربایجان‌غربی افزود: این افراد ماهانه با پرداخت مبلغ مشخصی،  از ۱۰ هزار و ۴۳۹ نفر از ایتام و فرزندان محسنین سطح استان حمایت مالی و معنوی انجام می‌دهند.

سهندی با بیان اینکه از این تعداد، پنج هزار و ۲۹۷ نفر از فرزندان ایتام و مابقی از فرزندان محسنین هستند، ادامه داد: امسال برای سه هزار و ۷۰۰ نفر از این فرزندان حامی یابی شده است.

وی تاکید کرد:  خیران آذربایجان‌غربی می‌توانند با مراجعه به دفاتر کمیته امداد، تماس مستقیم با اداره اکرام ایتام کمیته امداد، ارسال عدد 1 به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۳۳۳۴۴ و یا با مراجعه به سایت www.ekram.emdad.ir  در حمایت از ایتام و فرزندان  محسنین مشارکت کنند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید