جزییات خبر

سه شنبه / ۲۶ آذر ۱۳۹۸ / ۱۴:۲۴
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۲۴۶۳
گزارشگر : ۹۶
سرویس همدان

تمامی مددجویان دارای بیمه حوادث هستند

(سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۸) ۱۴:۲۴

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان همدان گفت: 38 هزار و 509 مددجوی معیشت بگیر، 8781 مددجوی تبصره 14 و 8199 مددجوی غیر معیشت بگیر در همدان دارای بیمه حوادث هستند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی بحیرایی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان همدان با اشاره به اینکه 55 هزار و 489 نفر در این نهاد دارای بیمه حوادث هستند، گفت: بیمه حوادث برای مددجویان شهری شامل ساختمان، تأسیسات و وسایل منزل می‌شود و برای روستاییان نیز شامل ساختمان، وسایل منزل، تأسیسات محل سکونت و محل نگهداری احشام است.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان همدان در ادامه بابیان این مطلب که در این زمینه در سال جاری 616 میلیون تومان هزینه پرداخت‌شده است، توضیح داد: بیمه حوادث شامل اتفاقاتی مانند آتش‌سوزی، صاعقه، انفجار، سیل، زلزله، طوفان، ضایعات ناشی از نشست آب باران، ذوب برف و تگرگ، غرامت فوت و نقص عضو بیمه‌شده اصلی است.
علی بحیرایی همچنین گفت: امسال 7177 نفر از بیمه حوادث استفاده کرده‌اند.
وی با اشاره به اینکه خدماتی مانند خدمات فرهنگی، اشتغال، مسکن، حقوقی و حمایتی به مناطق محروم ارائه می‌شود، گفت: از ابتدای سال تاکنون در این زمینه دو میلیارد و 638 میلیون تومان هزینه پرداخت‌شده است.
وی در پایان گفت: خدمات آموزشی، فرهنگی، اشتغال، مسکن و فعالیت‌های عمرانی، مباحث حقوقی، بهداشت و درمان امسال به مددجویان مناطق محروم باهدف محرومیت‌زدایی انجام‌شده است.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید