جزییات خبر

یکشنبه / ۲۴ آذر ۱۳۹۸ / ۱۲:۴۸
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۷۲۴۱۶
گزارشگر : ۱۰۳
سرویس آذربایجان غربی
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی:

برای 8060 مددجوی آذربایجان‌غربی اشتغال‌ پایدار ایجاد می‌شود

(یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸) ۱۲:۴۸

بنا به پیش‌بینی‌های انجام گرفته، با اهتمام کمیته امداد آذربایجان‌غربی، برای هشت هزار و 60 نفر از مددجویان تحت حمایت استان در سال جاری اشتغال‌ پایدار ایجاد شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عزیز سهندی، مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی در جمع امدادگران و مسوولان شهرستان انزل گفت: بنا به پیش‌بینی‌های انجام گرفته، با اهتمام کمیته امداد استان، برای هشت هزار و 60 نفر از مددجویان تحت حمایت آذربایجان‌غربی در سال جاری اشتغال‌ پایدار ایجاد شود.
وی ادامه داد: در سال ۹۸ بیش از ۲۲۱ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی برای اشتغال این تعداد از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد آذربایجان‌غربی پرداخت می‌شود.
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی اظهار کرد: از ابتدای سال جاری برای یک هزار و ۹۶۶ نفر از مددجویان استان با پرداخت بیش از ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات، اشتغال‌زایی شده است.
وی با اشاره به اشتغال مددجویان از طریق کاریابی، بیان کرد: قرار است در سال جاری برای ۹۱۱ نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد آذربایجان‌غربی از طریق کاریابی، اشتغال‌زایی ‌شود.
سهندی با تاکید بر اهتمام کمیته امداد آذربایجان‌غربی در کاریابی برای مددجویان، بیان کرد:از ابتدای سال جاری برای ۹۹ مددجوی استان از طریق کاریابی، ایجاد اشتغال شده است.
وی تصریح کرد: نیروی کار به عنوان جوهره هر کشوری در راستای پیشرفت و رونق اقتصاد آن کشور محسوب شده و بدون تردید کمیته امداد و مددجویان تحت پوشش این نهاد با اهتمام در اشتغال، در شکوفایی کشور نقش موثری خواهند داشت.
لازم به ذکر است مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی در سفر یک‌ روزه خود به شهرستان انزل ضمن دیدار با مسوولان و همچنین دلجویی از مددجویان این شهرستان، از طرح‌های ساخت مساکن مددجویی و روند خدمات رسانی مراکز نیکوکاری این شهرستان بازدید کرد.
انتهای پیام

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید